آماده یاری به دولت و ملت افغانستان برای کاهش آثار حادثه اخیر هستیم

به گزارش فدایی داری، ارتش جمهوری اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت حادثه تروریستی اخیر در افغانستان، آمادگی خود را برای هر نوع یاری رسانی در جهت کاهش آثار این جنایت و الام بازماندگان بیان کرد.

آماده یاری به دولت و ملت افغانستان برای کاهش آثار حادثه اخیر هستیم

به گزارش فدایی داری به نقل از فدایی داری، روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیغامی، شهادت و مجروح شدن ده ها دانش آموز بی گناه و جمعی از مردم در پی وقوع انفجار تروریستی در کابل را به ملت و دولت افغانستان تسلیت گفت.

متن این پیغام به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عملیات تروریستی در کابل که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از مردم بی پناه به ویژه دانش آموزان دختر مدرسه سیدالشهدا شد بسیار تاسف بار و غم انگیز است. این اقدام تروریستی نشان از پستی، ذلت و ددمنشی کسانی دارد که جاهلانه بر طبل خشونت و تحریف می کوبند و چهره نورانی اسلام را مشوه و تیره می نمایانند.

این جنایت فجیع از یک سو نشانگر جهل و تفرقه داخلی و از سوی دیگر اشغال و خیانت بازیگران خارجی است که پس از 20 سال حضور در افغانستان با ادعای مبارزه با تروریسم این گونه قلوب انسان های آزادی خواه را به درد می آورد.

درس عظیم این اقدام ضد انسانی برای تمامی ملل مسلمان و آزاده، درس اتحاد و مقاومت در برابر اشغالگران و اتکای به ظرفیت های داخلی برای تامین امنیت است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت به دولت و ملت کشور دوست و برادر افغانستان، این اقدام ددمنشانه تروریستی را محکوم می کند و برای هر نوع یاری رسانی در جهت کاهش آثار این جنایت و الام بازماندگان اعلام آمادگی می کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "آماده یاری به دولت و ملت افغانستان برای کاهش آثار حادثه اخیر هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده یاری به دولت و ملت افغانستان برای کاهش آثار حادثه اخیر هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید