آتش سوزی در بوتان گاز اهواز، هلال احمر: 2 نفر کشته شدند

به گزارش فدایی داری، به گفته رییس شرکت بوتان گاز اهواز در 48 ساعت آینده فراوری و توزیع گاز مایع در مدار قرار می گیرد؛ مقدار خسارت وارده در دست آنالیز های کارشناسی است و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

آتش سوزی در بوتان گاز اهواز، هلال احمر: 2 نفر کشته شدند

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز گفت: حادثه آتش سوزی در بوتان گاز اهواز تلفات جانی نداشت و چهار نفر در پی این حادثه مصدوم شدند.

سیداسد میرعالی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: ساعت 10 صبح امروز یکی از مخازن بوتان گاز خوزستان در منطقه ملاشیه اهواز دچار آتش سوزی شد و حریق به تاسیسات سرایت کرد.

وی اضافه نمود: چهار نفر از کارکنان بوتان گاز در پی بروز این حادثه مصدوم شدند که 2 نفر هنوز در بیمارستان بستری هستند.

این مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز ادامه داد: با یاری عوامل آتش نشانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان و شهرداری اهواز، بخش عمده آتش مهار شده اما حریق در یک مخزن هنوز ادامه دارد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان نمود: آتش مخازنی که دچار حریق شده است، نباید به یکباره خاموش گردد به این دلیل که احتمال وقوع انفجارهای دیگری وجود دارد.

ابراهیم قنبری گفت: به همین منظور ماموران آتش نشانی با خنک نگه داشتن مخازن تا زمان سوختن کامل گاز در محل هستند و از توسعه آتش سوزی به سایر نقاط شرکت بوتان جلوگیری می نمایند.

به گفته رییس شرکت بوتان گاز اهواز در 48 ساعت آینده فراوری و توزیع گاز مایع در مدار قرار می گیرد؛ اندازه خسارت وارده در دست آنالیز های کارشناسی است و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

هلال احمر: 2 نفر کشته شدند

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان از کشته شدن دو نفر در آتش سوزی و انفجار مخزن شرکت بوتان اهواز اطلاع داد.

امیر عباس نجفی معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان اظهار کرد: در حادثه حریق و انفجار مخزن چهار هزار لیتری بوتان اهواز متاسفانه دو تن کشته شدند.

وی اضافه نمود: آتش در حال سرایت به مخزن دیگر است که آتش نشانان در حال اطفا حریق هستند و اعضای هلال احمر در محل حادثه در پشتیبانی و امداد رسانی هستند.

ساعتی پیش یکی از مخازن شرکت بوتان در محور اهواز- خرمشهر دچار حریق و انفجار شد که با حضور 120 آتش نشان عملیات اطفا حریق شروع شد.

دلیل وقوع این حادثه هنوز تعیین نیست و در دست آنالیز کارشناسان است.

منبع: عصر ایران

به "آتش سوزی در بوتان گاز اهواز، هلال احمر: 2 نفر کشته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در بوتان گاز اهواز، هلال احمر: 2 نفر کشته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید