آیفون 15 پرو مکس احتمالاً با میزان کوچک تر و برآمدگی کمتر دوربین از راه می رسد

به گزارش فدایی داری، اپل چند ماه دیگر از گوشی های سری آیفون 15 رونمایی می نماید، اما از همین حالا شاهد انتشار گزارش های زیادی درباره آن ها هستیم. حالا طبق جدیدترین اطلاعات، آیفون 15 پرو مکس طول و عرض کمتری نسبت به نسل قبلی اش خواهد داشت، اما ضخامتش افزایش می یابد.

آیفون 15 پرو مکس احتمالاً با میزان کوچک تر و برآمدگی کمتر دوربین از راه می رسد

درحالی که طراحی کلی آیفون 15 پرو مکس تفاوتی با آیفون 14 پرو مکس ندارد، ظاهراً باید منتظر ضخامت بیشتر، اما برآمدگی کمتر دوربین باشیم.

اپل چند ماه دیگر از گوشی های سری آیفون 15 رونمایی می نماید، اما از همین حالا شاهد انتشار گزارش های زیادی درباره آن ها هستیم. حالا طبق تازهترین اطلاعات، آیفون 15 پرو مکس طول و عرض کمتری نسبت به نسل قبلی اش خواهد داشت، اما ضخامتش افزایش می یابد.

یکی از منابع دنیای فناوری به نام Ice Universe در توییت هایی رندر های CAD آیفون 15 پرو مکس یا اولترا را منتشر و بعلاوه ابعاد این محصول را افشا نموده است. این منبع بعلاوه رندر های رنگی این پرچمدار را در کنار آیفون 14 پرو مکس منتشر نموده.

رندر های آیفون 15 پرو مکس

طبق رندر های CAD، با شاسی تازه و گوشه های کمی گردتر نسبت به نسل کنونی روبه رو هستیم. بعلاوه برآمدگی دوربین هم کمی کاهش یافته است. به نظر می رسد آیفون 15 پرو مکس 0.84 میلی متر طول و 0.87 میلی متر عرض کمتری داشته باشد، بااین حال ضخامت آن 0.4 میلی متر افزایش می یابد. در مقابل، برآمدگی دوربین با کاهش 0.59 میلی متری همراه است که ضخامت کلی دستگاه همراه با ماژول دوربین را 0.19 میلی متر نسبت به آیفون 14 پرو مکس کاهش می دهد.

در رندر های CAD و البته رندر های رنگی که از پرچمدار بعدی اپل منتشر شده اند، خبری از دکمه های پاور و تنظیم صدا نیست که ظاهراً علت آن، استفاده از دکمه های حالت جامد یا غیرمکانیکی خواهد بود. درحال حاضر این سبک طراحی را در دکمه هوم آیفون های قدیمی و SE 3 مشاهده می کنیم.

کاهش اندک ابعاد و بعلاوه استفاده از گوشه های گردتر، احتمالاً باعث می گردد در دست گرفتن آیفون 15 پرو مکس راحت تر گردد. کاهش برآمدگی دوربین هم پایداری بیشتر این دستگاه روی سطح صاف را در پی دارد. در حالت کلی، به نظر می رسد تغییرات طراحی این محصول نسبت به تصورات قبلی بیشتر باشد.

در ادامه می توانید رندر های رنگی این دستگاه و بعلاوه مقایسه آن با آیفون 14 پرو مکس را مشاهده کنید:

منبع: دیجیاتو

منبع: فرادید

به "آیفون 15 پرو مکس احتمالاً با میزان کوچک تر و برآمدگی کمتر دوربین از راه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیفون 15 پرو مکس احتمالاً با میزان کوچک تر و برآمدگی کمتر دوربین از راه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید