با اپلیکیشن زود فود رستوران های نزدیک خود را بیابید

به گزارش فدایی داری، برای یافتن رستوران خوب و با صرفه با اپلیکیشن زود فود می توانید بدون حضور فیزیکی، علاوه بر دیدن منو، سفارش اینترنتی غذا را نیز بدهید.

با اپلیکیشن زود فود رستوران های نزدیک خود را بیابید

یکی از علایق ایرانی ها رفتن به رستوران است و تا به حال اپلیکیشنهای بسیاری برای پیداکردن رستوران خوب و با صرفه ساخته شده، ولی در حال حاضر با یاری اپلیکیشنی نوینبدون حضور فیزیکی، علاوه بر دیدن منو، سفارش اینترنتی غذا امکان پذیر گشته .

این برنامه کاربران را قادر می سازد تا از خانه، منوی رستوران هارا مشاهده کنند، قیمت غذاها را در یابند و همچنین از نظر مشتری های قبلی در رابطهبا رستوران و غذاهایش اطلاع پیدا کنند.

اپلیکیشن زودفود، یک جور نوآوری در بازار پررونق غذا ورستوران به وجود آورده که با این برنامه کاربردی کاربر به سادگی قادر استرستوران های نزدیک را جست وجو نماید و به علاوه ، به صورت آنلاین سفارش غذای خودرا بدهد. مشتری می تواند هزینه غذا را به شکل نقدی یا آنلاین پرداخت نماید.

دامنه فعالیت این اپلیکیشن در صورت افزایش تعداد رستوران هاییکه با آن همکاری می کنند گسترش می یابد و در حال حاضر900 رستوران در تهران و شهرستان ها اپلیکیشن زود فود متصل می باشند .

اپلیکیشن زود فود برای سیستم عامل اندروید و IOS ارائه شدهاست .

منبع: ستاره

به "با اپلیکیشن زود فود رستوران های نزدیک خود را بیابید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اپلیکیشن زود فود رستوران های نزدیک خود را بیابید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید