برترین هتل های ایران از دید کاربران کدام است؟

به گزارش فدایی داری، اگر حتی امکان اقامت در برترین هتل ایران را هم نداشته باشیم، از سر کنجکاوی دلمان می خواهد بدانیم برترین هتل ایران کجاست. چه امکاناتی دارد و چرا عنوان برترین هتل ایران را دارد. در ایران ، بیش از هزار هتل وجود دارد و انتخاب یکی از بین این همه سخت است. ما در این نوشته، تعدادی از برترین هتل های ایران را با توجه به نظر کاربران در خبرنگاران تریپ و سایت های مختلف، معرفی می کنیم. فقط اینکه برترین هتل های ایران، معمولا هتل های گرانی محسوب می شوند.

برترین هتل های ایران از دید کاربران کدام است؟

هتل ترنج کیش، 5 ستاره

هتل ترنج کیش، اولین و تنها هتل دریایی ایران است. به این معنی که سوئیت های این هتل همگی روی دریا ساخته شده اند و همینکه در اتاق تان نشسته اید کف دریا و ماهی ها و مرجان ها را هم میتوانید ببییند. هر وقت اراده کنید با ایستادن در بالکن اختصاصی اتاق تان دریا پیش رویتان است و غروب آفتاب هم تماشایی. همین ویژگی هم برای تفاوت با سایر هتل های ایران کافی است. این هتل، چندین رستوران بر روی دریا و ساحل دارد و دیگر امکاناتش مثل سالن ورزشی روی آب، خانه بازی کودک و سالن بیلیارد و پرسنل هتل که پذیرایی عالی ازتان به عمل می آورند، هتل ترنج را در صدر فهرست برترین هتل در ایران قرار می دهد.

با مراجعه به این صفحه می توانید از قیمت های هتل ترنج کیش آگاه شوید.

هتل اسپیناس پالاس بهرود، 5 ستاره

اگر از بسیاری از فعالان صنعت هتلداری درباره برترین هتل ایران بپرسید، یکی از جواب ها حتما، هتل اسپیناس پالاس تهران است. آنچه هتل اسپیناس پالاس را در فهرست ما قرار می دهد، امکانات بی شمارش است. هتل اسپیناس پالاس بزرگ ترین و لوکس ترین هتل تهران است و امکاناتش بسیار عریض و طویل.

اگر با هواپیما به تهران سفر نموده باشید با هلی برد (هلیکوپتر هوایی) به استقبال تان می آیند و شما را به هتل می رسانند. در خود هتل هم برایتان سنگ تمام می گذارند. اتاق های مدرن و کلاسیک، چندین رستوران که انواع و اقسام غذاها را برایتان طبخ می نمایند، 14 تالار مختلف برای مراسم ها و همایش ها، مجموعه ورزشی و آب و هوایی خوش و تهرانی که از 20 طبقه هتل زیر پایت است، همه چیزهایی است که با اقامت در اسپیناس پالاس نصیب مهمانانش می شود.

با مراجعه به این صفحه می توانید از قیمت های هتل اسپیناس پالاس تهران آگاه شوید.

هتل الماس 2 مشهد، 5 ستاره

مشهد، شهر هتل ها است و انتخاب برترین هتل در این شهر بسیار سخت. اما به نظر بسیاری از آنهایی که تجربه اقامت در هتل های مختلف مشهد را داشته اند، یکی از برترین هتل های مشهد، هتل الماس 2 است. هتلی بلند قد که تنها 7 دقیقه پیاده تا حرم فاصله دارد. هتل الماس 2، در سال 95 افتتاح شده و هر امکاناتی که بخواهید در آن وجود دارد. اتاق هایش بسیار متنوع اند، روف گاردن و رستوران گردان دارد. در خود هتل مرکز خرید هست، هم برای بچه ها و هم بزرگترها مجموعه آبی و مجموعه ورزشی در نظر گرفته شده و شکوهش آدم را خیره می نماید.

با مراجعه به این صفحه می توانید از قیمت های هتل الماس 2 مشهد آگاه شوید.

شهرهای توریستی ایران

هتل پارسیان کوثر اصفهان، 5 ستاره

نمی توان به طور قطع و یقین گفت که هتل پارسیان کوثر برترین هتل ایران است. ولی می توان عنوان برترین هتل اصفهان را به آن داد. هتل پارسیان کوثر درست رو به روی زاینده رود قرار گرفته. خیابانی دل انگیز و پردرخت که هر مسافری دلش می خواهد یک شب را در آن سر کند. دلایلی که هتل پارسیان کوثر را در فهرست ما قرار داده اینها هستند: باغ پر گل و باصفای هتل که پنجره های اتاق ها رو به آن باز می شود، رستوران های مختلف که غذاهایی متفاوت و تازه از هم سرو می نمایند، تجربه 50 ساله هتل در ارائه برترین سرویس، امکاناتی مثل استخر روباز، سونا و حمام سنتی تا سالن بدنسازی و فروشگاه های سوغات. هروقت هم که اراده کنید می توانید از هتل بیرون بزنید و در خیابان های باسخاوت و زیبای اصفهان قدم بزنید. فقط اینکه ساختمان تازه هتل را برای اقامت باید انتخاب کنید که امکانات کاملی دارد.

با مراجعه به این صفحه می توانید از قیمت های هتل پارسیان کوثر اصفهان آگاه شوید.

هتل بزرگ شیراز، 5 ستاره

از دیگر برترین هتل های ایران، هتل بزرگ شیراز است، دلیلش هم برمی شود به اینکه هتل بزرگ شیراز، هم خیلی مجهز و مثل نامش بزرگ است. و هم امکانات زیادی دارد، هم کارکنانش خوش برخوردند و هم کسی از ماندن در آن -اگر هزینه اقامت را کنار بگذاریم- پشیمان نشده. اگر قصد شیراز گردی نداشته باشید، از ماندن در خود هتل خسته نمی شوید. رستوران هایی که برای سلیقه های مختلف غذا طبخ می نمایند، از رستوران گردان گرفته تا دریایی و ایتالیایی، مجموعه ورزشی ای که همه جور امکاناتی در آن پیدا می شود، مرکز خرید، فضای بازی بچه ها و جذابیت خود هتل، بزرگ شیراز را جزو برترین ها قرار داده.

برای اطلاع از قیمت اتاق های هتل بزرگ شیراز، این صفحه را ببینید.

هتل های خاص ایران را بشناسید

منبع: اسنپ تریپ

به "برترین هتل های ایران از دید کاربران کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین هتل های ایران از دید کاربران کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید