برگزاری نخستین اجلاس وزیران گردشگری در ایران

به گزارش فدایی داری، نخستین اجلاس وزیران گردشگری عضو مجمع گفت وگوی همکاری آسیا، موسوم به (ای سی دی) به میزبانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

برگزاری نخستین اجلاس وزیران گردشگری در ایران

در پی اعلام آمادگی محمدجواد ظریف در حاشیه چهاردهمین نشست وزیران خارجه مجمع گفت وگوی همکاری آسیا در تایلند، مبنی بر آمادگی ایران برای برگزاری نخستین اجلاس وزیران گردشگری این مجمع، قرار است هشتم و نهم شهریور این اجلاس به میزبانی شهر تبریز برگزار گردد.

مجمع گفت وگوی همکاری آسیا متشکل از 34 کشور آسیایی است و کشورهای عضو این مجمع در این اجلاس در سطح وزیران، کارشناسان ارشد و سفیران در تبریز شرکت خواهند کرد.

دبیرخانه مجمع گفت وگوی همکاری های آسیا در کویت واقع شده است و با توجه به این موضوع برگزاری نخستین اجلاس وزیران گردشگری این مجمع مورد توجه رسانه های کویتی واقع شده است، چنان که بعضی از جراید و سایت های کویتی به تهیه گزارش هایی در خصوص این مجمع و جاذبه های توریستی ایران به خصوص تبریز پرداختند. آنها بعلاوه در گزارش های خود اعلام نموده اند که برگزاری این اجلاس در این سطح باعث تقویت همکاری های کشورهای عضو در حوزه توریسم و گردشگری خواهد شد.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری نخستین اجلاس وزیران گردشگری در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین اجلاس وزیران گردشگری در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید