خانم بازیگر مطرح ایرانی جایزه برترین کارگردانی را برد

به گزارش فدایی داری، خورشید آن ماه جایزه برترین کارگردانی و برترین فیلم را در جشنواره فیلم مستقل ایماگو در ایتالیا دریافت کرد.

خانم بازیگر مطرح ایرانی جایزه برترین کارگردانی را برد

به گزارش فدایی داری، فیلم خورشید آن ماه، نخستین فیلم بلند سینمایی ستاره اسکندری، به تهیه کنندگی منوچهر محمدی و پخش بین المللی شرکت ایریماژ، در دومین جشنواره فیلم مستقل ایماگوجایزه برترین فیلم و برترین کارگردانی را از آن خود کرد.

این فیلم داستانی از عشق ناکام و سکوت بی فرجام را در دل زیبایی های بلوچستان روایت می نماید و تصویری واقعی و متفاوت از این قوم محجوب ارائه می دهد.

خورشید آن ماه پس از نمایش افتتاحیه جهانی در جشنواره تراز اول هند - گوآ، در جشنواره های دیگری از جمله فیلم های ایرانی در زوریخ (بخش مسابقه)، فیلم های درون خانوادگی (بخش مسابقه)، رمبوهای سینما (بخش مسابقه)، صوفیه منار (مروری بر آثار فیلمسازان زن ایرانی)، گل علیه گلوله، فیلم و هنرهای رسانه ای زنان استرالیا (بخش مسابقه)، زنان ایرانی در فرانکفورت و فیلم های مستقل ایدرومنو (بخش مسابقه) حضور داشته است که اولین جایزه کارگردانی را برای ستاره اسکندری به ارمغان آورد.

نمایی از فیلم خورشید آن ماه

این فیلم سینمایی در جشنواره گل علیه گلوله نیز نامزد دریافت جوایز بخش فرهنگ ها، برترین کارگردان، برترین فیلمنامه نویس، برترین بازیگر زن، برترین فیلمبرداری، برترین تدوین و برترین موسیقی متن شده است. اکران داخلی خورشید آن ماه به وسیله فیلمیران صورت می گیرد و زمان آن به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "خانم بازیگر مطرح ایرانی جایزه برترین کارگردانی را برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم بازیگر مطرح ایرانی جایزه برترین کارگردانی را برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید