خبر خوش برای شمیرانی ها

به گزارش فدایی داری، تهران (پانا) - خیابان 35 متری شهید افتخاری در منطقه یک پس از 8 سال و با انعقاد تفاهم نامه بین ارتش جمهوری اسلامی و شهرداری با اتصال به بزرگراه امام علی (ع) در آستانه بازگشایی قرار گرفت.

خبر خوش برای شمیرانی ها

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجوی، شهردار این منطقه ضمن تبریک سده تازه و فرارسیدن سال نو به شهروندان گفت: طی جلسه های متعدد با مسئولین ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران و انعقاد تفاهم نامه نهایی، خیابان 35 متری شهید افتخاری که پیش از این با افتتاح عجولانه شهردار سابق تهران که موجب شد پس از گذشت یک روز پس از افتتاح، مسدود شود و افتتاح واقعی آن با واژه بازگشایی جابه جا شود، با انجام تمهیدات فنی، ایمن سازی، رفع مسائل ترافیکی، عمرانی و نصب روشنایی که بخشی از آن به دلیل عدم استفاده از بین رفته بود آماده بازگشایی شد.

وی یادآور شد: پروژه خیابان 35 متری شهید افتخاری به عنوان یکی از پروژه های اولویت دار و شاخص تهران و بزرگترین پروژه ترافیکی شمال تهران به شمار می آید که با هدف ساماندهی ترافیکی، تسهیل در تردد وسایل نقلیه و دسترسی محلی با رفع معارضین ملکی تکمیل و به بزرگراه امام علی (ع) جنوب متصل می شود.

حاجوی گفت: این پروژه محدوده شرق منطقه یک را از بن بست ترافیکی خارج کرده و دسترسی ساکنان محدوده های دارآباد، نیاوران، آجودانیه، کاشانک و … به شبکه بزرگراهی امام علی(ع)، شهید صیاد شیرازی، بخش های مرکزی و جنوبی تهران با سهولت بیشتر انجام خواهد شد.

شهردار منطقه یک شرح داد: اجرای این جهت از خیابان شهید پور ابتهاج تا پل ارتش به طول 3 کیلومتر و عرض 35 متر و بخش هایی از آن به متراژ حدود 27 هزار متر مربع معارض ملکی بوده است که با تعاملات اجرا شده با ارتش جمهوری اسلامی ایران آزاد سازی شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، شهردار منطقه یک گفت: بنده به نوبه خود از 10 ماه تاخیر در خدمت رسانی این پروژه به شهروندان که به جهت سوء مدیریت های قبلی بوده از شهروندان عزیز تهران به ویژه منطقه یک پوزش می طلبم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "خبر خوش برای شمیرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای شمیرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید