هم قسم شده ایم تا هندبال ایران به جام جهانی برود

به گزارش فدایی داری، تهران (پانا) - خط زن تیم ملی هندبال می گوید تمام بازیکنان هم قسم شده اند هندبال ایران را راهی مسابقات جهانی کنند و مطمئن باشید بازیکنان تیم تمام تلاش خود را به کار می گیرند که این امر محقق شود.

هم قسم شده ایم تا هندبال ایران به جام جهانی برود

یاسین کبیریان جو خط زن تیم ملی هندبال در گفت گو با روابط عمومی فدراسیون هندبال اظهار کرد: مطمئنا بازی با تیم های بزرگ دنیای هندبال مانند اسپانیا و لهستان باعث می شود که سطح هندبال کشورمان بالا برود و در پیشرفت کار تیم ملی اثرگذار خواهد بود. حضور در اسپانیا، تورنمنت بسیار خوبی بود از این نظر که بازیکنان در شرایط بازی قرار گرفتند و به هماهنگی رسیدند.

وی ادامه داد: بازیکنان هم قسم شده اند این تیم را راهی مسابقات جهانی کنند و مطمئن باشید بازیکنان تیم تمام تلاش خود را به کار می گیرد که این امر محقق شود.

کبیریان جو گفت: تمام تیم ها در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا سعی می کنند سهمیه جهانی را کسب کنند و حتی به کسب مقام نیز می اندیشند و ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم. با توجه به اینکه پنج تیم به مسابقات جهانی صعود می کنند تیم ملی ایران نیز می تواند یکی از این تیم ها باشد و اگر بتوانیم عربستان میزبان را شکست دهیم مطمئنا شرایط کار در ادامه مطلوب تر خواهد بود.

خط زن تیم ملی هندبال اظهار کرد: مانوئل فرناندز یکی از مربیانی هست که از نظر روانشناسی نیز روی بازیکنان کار می کند و ارتباط نزدیکی با بازیکنان دارد که بسیار امر مهمی است. هم دلی بسیار خوبی در تیم ملی وجود دارد که این حس مثبت در ادامه کار تیم ملی بسیار کمک کننده است.

وی در خاتمه گفت: از فدراسیون هندبال تشکر ویژه می کنم که برای آمادگی تیم ملی هم تورنمنت قطر و هم اسپانیا را تدارک دید. از مردم عزیز کشورم هم می خواهم دعا کنند که تیم ملی هندبال امسال جهانی شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "هم قسم شده ایم تا هندبال ایران به جام جهانی برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هم قسم شده ایم تا هندبال ایران به جام جهانی برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید