در استقلال چه خبر است؛ فکری یک بازیکن دیگر را هم کنار گذاشت!

به گزارش فدایی داری، با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال استقلال فرشید باقری حق شرکت در تمرینات این تیم را نخواهد داشت.

در استقلال چه خبر است؛ فکری یک بازیکن دیگر را هم کنار گذاشت!

به گزارش گروه ورزشی فدایی داری، با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال استقلال فرشید باقری از فردا (پنجشنبه) حق شرکت در تمرینات تیمش را ندارد و این تصمیم به دلیل رفتار های این بازیکن طی هفته های اخیر انجام شده است.

ماجرا از این قرار است که این بازیکن طی هفته های اخیر رفتار هایی از خود نشان داده که باعث نارضایتی کادر فنی استقلال شده است. این بازیکن در ملاقات با آلومینیوم اراک به دلیل اینکه در دقیقه 80 قرار بود راهی زمین گردد به سرپرست این تیم اعتراض کرد.

در ادامه سرمربی تیم استقلال در محل تمرین این تیم به باقری در حضور بازیکنان تذکر جدی داد که به این نوع رفتارش سرانجام بدهد وگرنه جایی در استقلال ندارد، اما هافبک استقلال در جریان بازی با پرسپولیس و زمانی که روی نیمکت نشسته بود صحبت هایی را در خصوص ترکیب تیم و نوع بازی استقلال انجام داد که این موضوع به گوش کادر فنی رسید، ولی با این وجود باقری در تمرین روز گذشته و ریکاوری تیمش شرکت کرد، اما ادامه رفتار های بازیکن ناراضی استقلال از نیمکت نشینی، سرانجام کار وی در این تیم را رقم زد.

باقری که روز گذشته باید در قالب بازیکنانی که در ترکیب اصلی حضور نداشتند 90 دقیقه تمرین می کرد بیان کرد می خواهد با تیم اصلی ریکاوری کند و شرایط تمرین ندارد. این موضوع باعث تعجب سرمربی استقلال شد، اما باقری با تیم اصلی ها تنها دور زمین دوید و بعد از 30 دقیقه از تمرین مجموعه تهرانسر را ترک کرد تا فکری و اعضای کادر فنی تصمیم نهایی خود را برای کنار گذاشتن این بازیکن به باشگاه اعلام نمایند. باقری به این ترتیب در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار خواهد گرفت، اما به نظر می رسد وی دیگر مد نظر کادر فنی آبی پوشان نیست و اولین بازیکنی خواهد بود که در نیم فصل از استقلال جدا گردد.

پیش از این سرمربی تیم فوتبال استقلال به بازیکنان این تیم اعلام نموده بود در صورت هرگونه بی نظمی با آن ها برخورد خواهد نمود و در طول هفته های گذشته نفراتی، چون اسماعیلی و میلیچ و فردین رابط به دلیل شکستن شیشه در بازی دربی امید ها در اختیار باشگاه قرار گرفتند.

تیم فوتبال استقلال امروز را استراحت خواهد نمود و در ملاقات آینده خود به مصاف تراکتور می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "در استقلال چه خبر است؛ فکری یک بازیکن دیگر را هم کنار گذاشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در استقلال چه خبر است؛ فکری یک بازیکن دیگر را هم کنار گذاشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید