عراق، حشد شعبی از دستاوردهای قهرمانان عراق طی سه هفته متوالی خبر داد

به گزارش فدایی داری، حشد شعبی گفت که نتایج عملیات قهرمانان عراق در استان صلاح الدین و کرکوک پس از عدم ثبت نقض امنیتی طی سه هفته متوالی موفقیت آمیز بود.

عراق، حشد شعبی از دستاوردهای قهرمانان عراق طی سه هفته متوالی خبر داد

به گزارش گروه بین الملل فدایی داری به نقل از سایت المعلومه،حشد شعبی روز دوشنبه از نتایج مثبت عملیات قهرمانان عراق در استان های صلاح الدین و کرکوک خبر داد.

علی الحسینی از فرماندهان حشد شعبی خاطرنشان کرد که یکی از مهمترین نتایج فرایند عملیات قهرمانان عراق در استان های صلاح الدین و کرکوک، عدم ثبت هرگونه نقض امنیتی به مدت 3 هفته متوالی است و مناطق مختلف حشد شعبی و گروه های پشتیبانی امن می باشد.

الحسینی در ادامه افزود که نیروهای حشدشعبی در تعقیب بقایای عناصر تروریستی داعش و نیز به دنبال گسترش عملیات ها و اتخاذ چارچوبی مدرن در زمینه نظارت و امنیت هستند؛ به ویژه اینکه دوربین هایی را برای هرگونه خطرات احتمالی و نفوذی عملیات تروریستی داعش به کارگرفته اند که این نشانگر امنیت درروستاها و مناطق دو استان صلاح الدین و کرکوک است.

عملیات قهرمانان ارتش به دنبال پاکسازی مناطق بزرگ و کشف ده ها مواد منفجره از عناصر تروریستی داعش،نتایج ارزنده ای را در مناطق صلاح الدین و کرکوک به دست آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عراق، حشد شعبی از دستاوردهای قهرمانان عراق طی سه هفته متوالی خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، حشد شعبی از دستاوردهای قهرمانان عراق طی سه هفته متوالی خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید