مدل موی تازه محمدرضا گلزار

به گزارش فدایی داری، محمد گلزار تصویری نو از خود با ظاهر متفاوت را منتشر کرده است. تصویر نو محمدرضا گلزار بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است.

مدل موی تازه محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار (زادهٔ 1 فروردین 1356) بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است. تا سال سوم دبیرستان در رشتهٔ ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشتهٔ مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد.

در سال آخر به رشتهٔ تجربی رفت و به قصد رشتهٔ دندان پزشکی کنکور داد، ولی قبول نشد و به همان رشتهٔ مکانیک رفت. او فارغ التحصیل رشتهٔ مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال 1377 به عنوان گیتارنواز با گروه آریان آغاز کرد. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است. او مدتی بعد بازیگری را برای اولین بار در فیلم سام و نرگس (1379) ساختهٔ ایرج قادری تجربه کرد.

ادعای دستمزد 18 میلیاردی محمدرضا گلزار برای مسابقه هفت خوان و واکنش او

اخیرا حواشی مربوط به دستمزد محمد رضا گلزار برای اجرای مسابقه هفت خوان جنجالی شده بود. مسابقه هفت خوان در 100 قسمت برای پخش اختصاصی از پلتفرم نماوا طراحی و پخش آن از 8 فروردین آغاز شده است.

نقدها گلزار را وادار به واکنش کرد

او بدون اشاره به این ادعا در پستی اینستاگرامی نوشت: باید سکوت کنی و به جای قانع کردنِ آدم ها، استوار و مصمم، جهتِ هدف هایت را دنبال کنی، بگذار تصور کنند نمی توانی، که شدنی نیست و داری بی فایده تلاش می کنی!

گلزار اضافه کرد: بگذار آدم ها در دنیای محالات خودشان بمانند و زیر لب، آیه های رکود بخوانند، تو راه خودت را برو …

این بازیگر و مجری در این متن انگیزشی خود ادامه داد: جسورانه بایست و فاتح قله های محال باش … فراموش نکن؛ دنیا به آدم های بلند پرواز و اتفاقات تازه نیاز دارد!

این اولین باری نیست که محمدرضا گلزار با دستمزد میلیاردی خود خبرساز می شود. طی سال های گذشته بار ها اخباری از این دست درباره این بازیگر مشهور منتشر شده بود که همواره اعتراضات و نقدهای را در پی داشت.

منبع: فرارو

به "مدل موی تازه محمدرضا گلزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل موی تازه محمدرضا گلزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید