مربیان تیم ملی هم بازی با تیم های بزرگ را می خواهند ، تیم های تورنمنت کافا در آن حد و مقدار نبودند ولی مهم حس قهرمانی بود

به گزارش فدایی داری، رامین رضاییان مدافع راست تیم ملی کشورمان می گوید: درست است که تیم های حاضر در تورنمنت کافا در آن حد و میزان ها نبودند، ولی ازبکستان تیم خوبی بود.

مربیان تیم ملی هم بازی با تیم های بزرگ را می خواهند ، تیم های تورنمنت کافا در آن حد و مقدار نبودند ولی مهم حس قهرمانی بود

مدافع ملی پوش کشورمان در گفت وگو با فدایی داری با اشاره به حضور تیم ملی در تورنمنت کافا تاکید نمود: مهم ترین دستاورد حضور در رقابت هایی مانند کافا، گرفتن حس قهرمانی بود که به دست بیاوریم. برای قهرمانی به تورنمنت کافا رفتیم و خوشحالم آن را کسب کردیم.

وی اضافه کرد: می دانم با توجه به شرایطی که ما داشتیم تیم های حاضر در آن حد و میزان نبودندریال ولی ازبکستان تیم خوب و قابل احترامی بود. البته همه تیم ها قابل احترام هستند. یک موضوع دیگری هم که بود اینکه حس قهرمان شدن به تیم ملی بیاید و این حس خیلی به تیم ملی در رقابت های جام ملت ها یاری می نماید. این تجربه باعث می گردد، حس بچه ها و تمرکزشان خیلی بالا برود.

رضاییان خاطر نشان کرد: انشاءالله امکانات خوبی برای تیم ملی فراهم گردد. بازی های محبت آمیز قوی تر با تیم های بزرگ تر فراهم نمایند. کادرفنی هم همین را می خواهد. آنها هم دوست دارند با تیم های قوی تر و محکم تری بازی کنیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و با تیم های خیلی بزرگ بازی کنیم.

مدافع تیم ملی کشورمان در مورد سطح بازی های کافا گفت: سطح بازی ها خوب بود. یعنی امکانات خوب بود. شرایط خوب بود. ورزشگاه ها خوب بودند. در همین شرایط ما سه بازی انجام دادیم و فکر می کنم چیز بدی نیست. حالا تا جام ملتها 5-6 ماه مانده است. در این مدت می توانیم بازی های بهتری را برگزار کنیم. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد. همانطورکه پیش تر گفتم این حس قهرمان شدن که بعد از مدت ها به دست آمد، حس خیلی خوب است. این یاری می نماید در جام ملت ها اتفاقات خوبی برای مان بیفتد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مربیان تیم ملی هم بازی با تیم های بزرگ را می خواهند ، تیم های تورنمنت کافا در آن حد و مقدار نبودند ولی مهم حس قهرمانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربیان تیم ملی هم بازی با تیم های بزرگ را می خواهند ، تیم های تورنمنت کافا در آن حد و مقدار نبودند ولی مهم حس قهرمانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید