ملی پوش سابق مصر: کی روش ادا در می آورد، چیز خاصی از او ندیدیم

به گزارش فدایی داری، بازیکن سابق باشگاه های الاهلی ، الزمالک و تیم ملی مصر کارلوس کی روش سرمربی نو تیم ملی این کشور را مورد انتقاد قرار داد.

ملی پوش سابق مصر: کی روش ادا در می آورد، چیز خاصی از او ندیدیم

به گزارش فدایی داری، کارلوس کی روش در اولین تجربه حضور روی نیمکت مصر و در بازی تدارکاتی مقابل لیبریا به پیروزی رسید اما این نتیجه برای توقف نقدها برخی از پیشکسوتان فوتبال این کشور کافی نبود.

رضا عبدالعال ستاره سال های نه چندان دور باشگاه های الاهلی ، الزمالک و تیم ملی مصر در این خصوص گفت: کی روش ادا در می آ ورد و ما هنوز چیز خاصی از او ندیده ایم. تیم ملی هم برابر لبیریا عملکرد قابل توجهی نداشت.

عبدالعال اضافه نمود: کی روش مثل یک تماشاگر فقط این بازی را نگاه می کرد و شاهد کار خاصی از او نبودیم. سرمربی نو حتی هنوز نام بازیکنان را هم یاد نگرفته و نمی تواند با آنها ارتباط برقرار کند. من و برخی دیگر از مربیان مصر از او و امثال کارترون (الزمالک) بهتر هستیم و اگر این اندازه حمایت و امکانات را در اختیار داشتیم بهتر از او نتیجه می گرفتیم.

لازم به ذکر است تیم ملی مصر پس از ملاقات با لیبریا برای انجام دو مسابقه رسمی و حساس مرحله مقدماتی جام جهانی برابر لیبی آماده می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملی پوش سابق مصر: کی روش ادا در می آورد، چیز خاصی از او ندیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش سابق مصر: کی روش ادا در می آورد، چیز خاصی از او ندیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید