مهدی مهدی پور: به تصمیم کی روش و ساپینتو احترام می گذارم

به گزارش فدایی داری، مهدی مهدی پور هافبک تیم فوتبال استقلال که تا قبل از جام جهانی ملی پوش بود، به وسیله کیروش خط خورد و درحالی که امید زیادی برای بازی در جام جهانی داشت، از فهرست نهایی تیم ملی خط خورد.

مهدی مهدی پور: به تصمیم کی روش و ساپینتو احترام می گذارم

مهدی پور در دو فصل گذشته جزو مهره های فیکس و موثر استقلال بوده و عملکرد خوبی در این تیم به نمایش گذاشته است. این هافبک بازی ساز در دربی نیمکت نشین بود و سعید مهری به جای او در ترکیب آبی ها نهاده شد. با این حال در نیمه دوم به زمین آمد و چند دقیقه ای فرصت بازی پیدا کرد. با مهدی پور در خصوص مسائل مختلف گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

در خصوص دربی صحبت کن. چه شد بازی را از روی نیمکت آغاز کردی؟

خب نظر کادرفنی بود و من هم احترام می گذارم. من وظیفه دارم خوب تمرین کنم و در خدمت تیم باشم. هر زمانی که کادرفنی و ساپینتو صلاح بدانند بازی می کنم و مسئله ای در این خصوص وجود ندارد. چیزی که اهمییت دارد نتیجه گرفتن تیم است.

دربی به طور کل چطور بود؟

واقعیت را اگر بگویم دربی خیلی جذابیتی حداقل برای من نداشت. وقتی تماشاگر در دربی حضور نداشته باشد، هیجان و جذابیت بازی نصف می گردد و خیلی پایین می آید. منظورم خودم است. برای شخص مهدی مهدی پور مثل همیشه نبود چرا که دربی از دو، سه هفته قبل آغاز می شد و هیجانات بازی ادامه دار بود و تا آغاز بازی هم ادامه داشت. درحال حاضر فوتبال و دربی دغدغه مردم نیست. بازی شور و حال همیشگی را برای من نداشت.

با این حال به نظرم باید این بازی را می بردیم. دو بر یک جلو بودیم، اما روی دو ضربه ایستگاهی گل خوردیم و بازی مساوی شد. پرسپولیسی ها روی ضربات ایستگاهی خوب کار کردند. به نظرم در جریان بازی نمی توانستند خلق موقعیت نمایند. به هر حال بازی دو بر دو شد و امتیازات تقسیم شد.

بازیکنان هر دو تیم از داوری گلایه داشتند. به نظرت قضاوت تیم داوری چطور بود؟

بد نبود. هرچند می توانست در چند صحنه بهتر کار کند و برخی از خطا های معمولی را نگیرد. در مجموع به تیم داوری هم خسته نباشید می گویم.

ادامه فصل را برای استقلال چطور می بینی؟

خب ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و قطعا می خواهیم قهرمانی فصل قبل را دوباره تکرار کنیم. شک نکنید که هر چه داریم را می گذاریم که بتوانیم باز هم جام را برای طرفداران استقلال به ارمغان بیاوریم. البته که کار هم سخت است و قهرمانی به همین راحتی نخواهد بود. چند تیم مدعی و قدرتمند داریم که هر کدام مدعی قهرمانی هستند. من فکر می کنم رقابت برای قهرمانی تا هفته های پایانی ادامه خواهد داشت و از الان نمی گردد قهرمان را پیش بینی کرد.

کار کردن با ساپینتو چطور است؟

خب شما می بینید که تیم ما فوتبال خوبی بازی می نماید و این نشان دهنده این است که کادرفنی خوبی داریم. ساپینتو بازیکن بزرگی بوده و مربی با دانشی هست. شور و هیجان بسیار زیادی دارد که کنار خط هم کاملا تعیین است. نکته مهم ساپینتو این است که فقط بردن را دوست دارد و به آن فکر می نماید. تحت هیچ شرایطی نمی خواهد بازنده باشد.

طی چند وقت اخیر همیشه جزو ملی پوشان بودی، ولی در آستانه جام دنیای خط خوردی. در خصوص این موضوع هم صحبت کن.

خب سلیقه کیروش این بود که من نباشم و از نفرات دیگری استفاده کند. کوشش کردم در جام دنیای حاضر باشم و پیراهن تیم ملی را بپوشم، ولی با این حال نظر سرمربی تیم ملی چیز دیگری بود و من هم وظیفه دارم به آن احترام بگذارم.

خیلی ها معتقد بودند تو یا محبی می توانستید در فهرست نهایی تیم ملی قرار بگیرید، ولی کیروش 25 بازیکن را به جام دنیای برد و یک جای خالی هم باقی ماند.

خب راجع به فهرست تیم ملی کیروش باید جوابگو باشد و صحبت کند. در حیطه وظایف من نیست که در این مورد حرف بزنم. تصمیم نهایی با سرمربی تیم است و او در نهایت انتخاب می نماید که چه نفراتی باشند و چه نفراتی نباشند.

نظرت در خصوص قهرمانی مسی و آرژانتین چیست؟

بدون شک مسرور شدم از این که مسی قهرمان دنیا شد. به نظرم حقش بود، چون یک قهرمانی دنیا در کارنامه اش کم بود.

حدود یک سال دیگر جام ملت های آسیا باز هم در قطر برگزار می گردد. چقدر امیدواری عضوی از تیم ملی در آن بازی ها باشی؟

خب قطعا هم برایم مهم است و هم انگیزه زیادی دارم تا بتوانم در جام ملت های آسیا حاضر باشم. حضور در تیم ملی به خصوص در چنین تورنمنت های مهمی برای هر بازیکنی اهمییت دارد و من هم دوست دارم در بازی های سال آینده حضور داشته باشم. با این حال باید ابتدا مهره مفیدی برای استقلال باشم و عملکرد خوبی داشته باشم و سپس کوشش کنم تا به تیم ملی دوباره دعوت شوم.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "مهدی مهدی پور: به تصمیم کی روش و ساپینتو احترام می گذارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی مهدی پور: به تصمیم کی روش و ساپینتو احترام می گذارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید