میانگین سرعت اینترنت ثابت یک پله ارتقا یافت، افت 7 پله ای اینترنت سیار در تهران

به گزارش فدایی داری، سایت جهانی اسپیدتست در آمار نو که از ماه آوریل (12 فروردین تا 10 اردیبهشت) ارائه نموده، به افزایش سرعت اینترنت ثابت و کاهش یک پله ای سرعت اینترنت سیار در کشورمان اشاره دارد.

میانگین سرعت اینترنت ثابت یک پله ارتقا یافت، افت 7 پله ای اینترنت سیار در تهران

به گزارش ایرنا؛ بر اساس این آمار تازه که مبنای آن شاخص میانه است، اینترنت ثابت ایران با یک رتبه ارتقاء نسبت به ماه گذشته به جایگاه 146 رسید. سرعت دانلود اینترنت ثابت 11.97 مگابایت بر ثانیه، سرعت آپلود 2.28 مگابایت بر ثانیه و مقدار تاخیر (latency) 30 میلی ثانیه است. در این آمار سرعت دانلود و آپلود نسبت به ماه گذشته افزایش داشته، اما تاخیر همچنان روی عدد 30 میلی ثانیه است.

افت یک رتبه ای اینترنت سیار در آمار مربوط به این ماه سرعت دانلود را به 35.98 مگابایت بر ثانیه، سرعت آپلود را به 10.95 مگابایت بر ثانیه و مقدار تاخیر (latency) را به 29 میلی ثانیه رسانده است.

در رتبه بندی مربوط به مرکز کشور های دنیا که به تازگی به آمار این سایت اضافه شده، جایگاه تهران در میان مرکز های دنیا اکنون در بخش اینترنت سیار با هفت رتبه افت به 86 و اینترنت ثابت با 2 رتبه ارتقاء به 162 رسیده است.

بر اساس شاخص میانه، سرعت دانلود اینترنت سیار در تهران 35.54 مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود 10.58 مگابیت برثانیه و مقدار تاخیر 24 میلی ثانیه است.

در بخش اینترنت ثابت، اکنون میانه سرعت دانلود 13.19 مگابیت برثانیه، سرعت آپلود 2.72 مگابیت برثانیه و مقدار تاخیر 28 میلی ثانیه است.

این وب سایت برای سنجش رتبه و کیفیت اینترنت در کشور های دنیا از شاخص میانه Median که نقطه وسط داده های آماری است، استفاده می نماید.

میانه سرعت اینترنت سیار و ثابت ایران در ماه آوریل

میانه سرعت اینترنت ثابت و سیار در شهر تهران

منبع: فرارو

به "میانگین سرعت اینترنت ثابت یک پله ارتقا یافت، افت 7 پله ای اینترنت سیار در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میانگین سرعت اینترنت ثابت یک پله ارتقا یافت، افت 7 پله ای اینترنت سیار در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید