پیروزی منچستر سیتی برابر ولورهمپتون

به گزارش فدایی داری، ولورهمپتون امروز در یکی از مهمترین رقابت های هفته هشتم لیگ برتر انگلیس از ساعت 16 در ورزشگاه مولینو با قضاوت آنتونی تیلور میزبان منچسترسیتی بود و با نتیجه 3 بر صفر باخت.

پیروزی منچستر سیتی برابر ولورهمپتون

ولورهمپتون در 7 هفته اخیر تنها 6 امتیاز کسب کرده بود که البته 5 امتیاز مربوط به سه بازی آخر است و این یعنی ولورهمپتون روند صعودی را در پیش گرفته بود.

اما در سوی مقابل، منچسترسیتی تا پیش از این دیدار، 14 امتیازی و در رده دوم لیگ برتر جزیره بود و از 7 دیدار اخیر خود، در 4 دیدار برنده شد و دو تساوی نیز به ثبت رسانده بود.

سیتیزن ها در اواسط هفته در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2-1 مقابل بوروسیا دورتموند پیروز شدند، در حالی که میزبان از زمان شکست یک بر صفر برابر ساوتهمپتون به دلیل تعویق بازی ها، مسابقه ای برگزار نکرده بود.

در مورد تقابل های رودررو باید گفت که در 5 تقابل آخر، 4 بار سیتی و تنها یک بار ولوز پیروز میدان بود و با این نتیجه تعداد پیروزی های سیتیزن ها به عدد 5 رسید.

شاگردان پپ گواردیولا بازی را طوفانی آغاز کرده و توانستند در دقیقه یک و شانزده از طریق جک گریلیش و ارلینگ هالند 2 گل به ثمر برسانند تا ادامه کار برای میزبان سخت شود.

هالند که چهارشنبه شب در بازی برابر دورتموند یک گل استثنایی زده بود، امروز هم به روند گلزنی هایش ادامه داد و از بیرون محوطه جریمه با پای راست شوتی روانه دروازه وولوز کرد که دور از دستان دروازه بان به گل تبدیل شد.

این گل، یازدهمین گل هالند در هفت بازی او در لیگ برتر بود(میانه هر 46 دقیقه یک گل). هالند با این گل به اولین بازیکنی تبدیل شد که در تاریخ لیگ برتر در هر چهار بازی ابتدایی خارج از خانه خود پیروز به گلزنی شده است. او در این چهار بازی بیرون از خانه پنج گل زده است. هالند توانسته با پای راست، پای چپ، ضربه سر، از بیرون و داخل محوطه جریمه گلزنی کند.

شاگردان برونو لاژه در دقیقه 33 با اخراج ناتان کولینز 10 نفره شدند. خطای خشن کولینز بیشتر شبیه حرکات ورزش های رزمی بود و در فضای مجازی نیز مورد توجه کاربران قرار گرفت. نیمه اول این دیدار با فزونی 2 بر صفر سیتیزن ها به سرانجام رسید.

سیتی با توجه به 10 نفره بودن حریف نیمه دوم نیز توپ و میدان را در اختیار داشت و توانست روی یک حرکتی تیمی عالی در دقیقه 69 از طریق فیل فودن روی پاس کوین دی بروینه اختلاف را به 3 گل برساند. در نهایت این دیدار با فزونی 3 بر صفر سیتی به سرانجام رسید.

ارلینگ هالند با10 گل زده در صدر جدول گلزنان قرار گرفته است و کوین دی بروینه با 4 پاس گل بهترین عملکرد را در این امر تا به اینجای فصل ثبت کرده است.

با این نتیجه منچسترسیتی با 17 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و در مقابل ولورهمپتون با 6 امتیاز در رتبه شانزدهم ایستاد.

منبع: فرارو

به "پیروزی منچستر سیتی برابر ولورهمپتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی منچستر سیتی برابر ولورهمپتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید