کاپلو: مورینیو با بی احترامی به بازیکنان رم، آخرین شانس خود را هم نابود کرد!

به گزارش فدایی داری، سرمربی سابق تیم فوتبال رم از رویکرد سرمربی فعلی این تیم در قبال بازیکنان جالوروسی انتقاد کرد و آن را به ضرر خودش و باشگاه دانست.

کاپلو: مورینیو با بی احترامی به بازیکنان رم، آخرین شانس خود را هم نابود کرد!

به گزارش فدایی داری، فابیو کاپلو از ژوزه مورینیو به خاطر انتقاد تند اخیرش از بازیکنان خود در حضور رسانه ها ایراد گرفت و آن را به ضرر خود آقای خاص و تیمش دانست. مورینیو که به خاطر نتایج ضعیف تیمش و فاصله 6 امتیازی آن با آخرین سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به شدت تحت فشار واقع شده است، در هفته های اخیر چند بار از عملکرد و رویکرد بازیکنانش انتقاد نموده است. اخیراً هم گزارشی از پشت صحنه توبیخ شدن بازیکنان رم به وسیله آقای خاص منتشر شد که اظهارات تخریب کننده آقای خاص خطاب به بازیکنانش با زدن برچسب بی جربزه به آنها را فاش می کرد.

کاپلو که آخرین قهرمانی رمی ها در سری A بیست ودو سال پیش با راهنمایی او رقم خورد، درباره ژوزه مورینیو به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: مورینیو با بی احترامی به بازیکنانش آخرین شانس خود را هم از بین برد. من هرگز چنین کاری با بازیکنانم نکردم. از آنها انتقاد نموده ام اما همواره سعی کردم محترمانه باشد. در واقع من همواره خواستم که مورد احترام واقع شوم و احترام هم گذاشته ام. این اولین اصلی بود که من از تیمم خواستم؛ رفتار محترمانه از سوی همه، بازیکنان و اعضای کادر فنی. اگر شما مانند مورینیو به بازیکنان تان بی احترامی کنید، با دست خود ضربه ای سنگین به باشگاه زده اید و این چیزی است که باید حواس تان به آن باشد.

هفته گذشته نشریه کوریره دلواسپورت فاش کرد که مورینیو پس از باخت رم در خانه اینتر در جام حذفی ایتالیا، در رختکن بازیکنانش را بی جریزه و بی شخصیت توصیف نموده و به آنها گفته تا زمانی که اینقدر حقیر باشند داوران هم به ضررشان سوت می زنند.

پیش از کاپلو، پائولو دی کانیو دیگر چهره سرشناس فوتبال ایتالیا نیز از مورینیو به خاطر رویکردش ایراد گرفت و گفت این همان کاری است که آقای خاص با بازیکنان تاتنهام هم انجام داد و به همین علت در آنجا نتیجه نگرفت و در نهایت اخراج شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاپلو: مورینیو با بی احترامی به بازیکنان رم، آخرین شانس خود را هم نابود کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپلو: مورینیو با بی احترامی به بازیکنان رم، آخرین شانس خود را هم نابود کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید