الزام مدارس برای حضور هفته ای یک روز دانش آموزان درکلاس

به گزارش فدایی داری، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه آموزش حضوری الزامی است، در پاسخ به اینکه بعضی مدارس تنها یک یا دوساعت در هفته را برای برطرف اشکال اختصاص داده اند، گفت: این کار غیرقانونی است و دانش آموز کمتر از یک روز نباید در مدرسه باشد. این الزام مختص همه مدارس است و تفاوتی ندارد.

الزام مدارس برای حضور هفته ای یک روز دانش آموزان درکلاس

به گزارش ایسنا، عبدالرضا فولادوند با اشاره به آموزش در دوران کرونا اظهار کرد: سال جاری بنا شد به مجوز ستادملی مقابله با کرونا آموزش های حضوری به صورت تدریجی و آرام از سر گرفته گردد.

وی اضافه نمود: به همین دلیل پروتکل های بهداشتی ابلاغ شد و مدارس با توجه به کسب آمادگی های لازم اقدام به دریافت مجوز از منطقه و بازگشایی کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه آموزش حضوری الزامی است، در پاسخ به اینکه بعضی مدارس تنها یک یا دوساعت در هفته را برای برطرف اشکال اختصاص داده اند، گفت: این کار غیرقانونی است و دانش آموز کمتر از یک روز نباید در مدرسه باشد. این الزام مختص همه مدارس است و تفاوتی ندارد.

فولادوند پیش از این نیز در تبادل نظر با مدیران منطقه ها آموزش و پرورش تاکید نموده بود که هیچ مدرسه ای نباید صرفا و فقط برنامه آموزش مجازی داشته باشد؛ مدرسه می تواند با استفاده از روش های متعددی که در بخشنامه الگوی بازگشایی برای شما ارسال شده است نوع حضور دانش آموزان را بعد از اینکه شرایط سنجیده شد و به تایید بهداشت منطقه رسید، انتخاب کند.

وی اضافه نمود: دانش آموزان نباید برای یک ساعت تا 2 ساعت در هفته فقط به مدرسه بیایند؛ باید کلاس را با تناسبی که نسبت به مساحت کلاس بسته می گردد و رعایت شیوه نامه های بهداشتی تقسیم کنیم و دانش آموزان باید حداقل هفته ای یک روز را در مدرسه حضور داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اضافه نمود: ضمن آنکه اخذ رضایتنامه از اولیاء برای حضور در مدرسه نیز یک اقدام غیرقانونی است. باید به اولیاء آرامش و اعتماد بدهیم که در مدرسه تمام پروتکل ها رعایت می گردد.

منبع: فرارو

به "الزام مدارس برای حضور هفته ای یک روز دانش آموزان درکلاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزام مدارس برای حضور هفته ای یک روز دانش آموزان درکلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید