ایرج طهماسب درباره حمید جبلی: جان من است او

به گزارش فدایی داری، مهدی آشنا، عکاس خبری، سینما، تئاتر و تلویزیون و بعلاوه عکاس برنامه مهمونیِ ایرج طهماسب با انتشار کامنت طهماسب برای عکسی از حمید جبلی، به شایعات بروز اختلاف نظر میان این دو هنرمند و همکار قدیمی سرانجام داد.

ایرج طهماسب درباره حمید جبلی: جان من است او

به گزارش خبرآنلاین، مهدی آشنا، عکاس نام آشنای تئاتر، سینما، تلویزیون و عکاس این روزهای برنامه مهمونیِ ایرج طهماسب، با انتشار استوری ای در صفحه اینستاگرامش از خاتمه شایعاتی که در خصوص شکرآب بودن رابطه میان ایرج طهماسب و حمید جبلی به گوش می رسید اطلاع داد.

صفحه اینستاگرامی سینمانوین در این مورد چنین نوشت: در حالی که این روزها ایرج طهماسب بدون یار همیشگی و قدیمی اش؛ حمید جبلی درحال ساخت برنامه ای تازه است و شنیده می گردد که این دو همکار در مواردی به مشکلاتی برخورده اند، مهدی آشنا عکسی از حمید جبلی را در استوری صفحه اش بازنشر کرد. نکته جالب اینجاست که تصویر حمید جبلی در صفحه این عکاس با واکنش جالب ایرج طهماسب روبه رو شد. طهماسب در کامنتی برای حمید جبلی نوشت: جان من است او... به نظر می رسد این می تواند خاتمه تمامی شایعاتی باشد که گریبان گیر این دو هنرمند بزرگ در ماه های اخیر بوده است و احتمال اینکه طهماسب و جبلی در برنامه های دیگری با یکدیگر همکاری نمایند، دور از انتظار نیست.

روزهای پخش برنامه مهمونی در شبکه نمایش خانگی در دو هفته عید نوروز، سه شنبه ها و پنجشنبه ها به تاریخ دوم، چهارم، نهم و یازدهم فروردین بود و از هفته سوم فروردین تنها در روزهای پنجشنبه پخش می گردد.

منبع: فرارو

به "ایرج طهماسب درباره حمید جبلی: جان من است او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرج طهماسب درباره حمید جبلی: جان من است او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید