این مرد کینه ای به قبر همسرش هم رحم نکرد!

به گزارش فدایی داری، غم از دست دادن برای همه انسان ها یکسان نیست و ممکن است واکنش ها به این مسئله متفاوت باشد، درست مثل شرایط پیرمرد این مطلب.

این مرد کینه ای به قبر همسرش هم رحم نکرد!

غم و ناراحتی پس از مرگ همسر، امری طبیعی است اما نه برای همه. مشابه مردی که ماجرایش را در این مطلب از فدایی داری می خوانید. کار چندش آور مرد با قبر همسر سابق خود که همه را از جمله پسر این زن را متعجب نموده است.

فردی ناشناس، عامل خرابکاری در قبرستان

ماجرا از آن زمانی جنجالی شد که مایکل مورفی 43 ساله موضوع عجیبی را منتشر کرد. او در صفحه شخصی خود نوشت که هر زمان که به آرامگاه مادرش در قبرستان کلیسا می رود با صحنه ناخوشایندی روبرو شده و از این اتفاق بسیار ناراحت است.

به گفته مایکل، فردی ناشناس هر روز به این قبرستان آمده و روی قبر مادرش ادرار نموده و کیسه ای مدفوع روی آن قرار می داد. اتفاقی که به شدت باعث ناراحتی و خشم او شده بود. برای روشن شدن مسئله، دوربین مداربسته ای در آن محوطه نصب شد تا اینکه پس از آنالیز های دقیق دوربین مداربسته، فرد خاطی شناسایی شد.

کینه ای به قدمت 50 سال

تصاویر ثبت شده نشان می داد که مردی میانسال هر روز ساعت 6 صبح سر مزار مادر مایکل حاضر شده و این اقدام زشت را انجام تکرار می کرد. مایکل هرگز آن مرد را ندیده بود و کسی از اعضای خانواده اش او را نمی شناخت. آیا مسئله ای بین مادر مایکل و آن مرد وجود داشته؟

پس از ثبت تصاویر، پلیس وارد ماجرا شد تا علت این اقدام را از مرد ناشناس جویا گردد. تحقیقات مسئله را روشن کرد و تعیین شد که این مرد 48 سال پیش از مادر مایکل جدا شده است. در واقع او همسر سابق مادر مایکل بوده که به علت اختلاف بر سر بچه دار شدن او را رها نموده بود.

بله در کمال تعجب این مرد اهل نیوجرسی ظاهرا از همسر سابق خود که نزدیک به پنج دهه پیش از او جدا شده بود آن قدر کینه داشت که تقریبا هر روز سر قبر او می رفت تا خودش را روی قبر او به این شکل راحت کند.

کینه ای که در دل این مرد وجود داشت به قدری بود که پس از گذشت 48 سال، قبر همسر سابق خود را پیدا نموده و هر روز اقدام به تلافی آن هم به این شکل زشت می نموده است. یکسری از کارها را نباید در مکان های عمومی انجام داد، اگر می خواهید این کارها را بهتر بشناسید مطلب 9 کاری که هیچوقت نباید در مکان های عمومی انجام داد را از دست ندهید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ترفندهای از بین بردن بوی بد عرق را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "این مرد کینه ای به قبر همسرش هم رحم نکرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مرد کینه ای به قبر همسرش هم رحم نکرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید