برناردسکی: با کمال میل حاضرم همه بازیکنان یوونتوس را به صرف شام دعوت کنم!

به گزارش فدایی داری، بال تیم فوتبال یوونتوس از آمادگی خود برای تمدید قراردادش با این تیم خبر داد اما حاضر نشد بابت ماندنش تضمینی بدهد.

برناردسکی: با کمال میل حاضرم همه بازیکنان یوونتوس را به صرف شام دعوت کنم!

به گزارش فدایی داری، فدریکو برناردسکی می گوید که به شخصه مسئله ای برای ماندن در یوونتوس ندارد و به همین دلیل هم مدیربرنامه هایش به زودی با مدیران باشگاه تورینی ملاقات خواهد کرد تا درباره تمدید قرارداد طرفین مذاکره کند.

بال ایتالیایی یوونتوس که توانایی بازی در چند پست را دارد، در سرانجام فصل جاری بازیکن آزاد می شود چرا که قراردادش تا ماه ژوئن سال 2022 اعتبار دارد. طبق گزارش سایت کالچومرکاتو یوونتوس تنها در شرایطی حاضر به تمدید قرارداد برناردسکی است که او حاضر به کاهش حقوقش شود. برناردسکی در حال حاضر 4 میلیون یورو در سال حقوق می گیرد و رقم مدنظر یوونتوسی ها برای عقد قرارداد چدید بین 2.5 تا 3 میلیون یورو آن هم با احتساب پاداش ها است.

برناردسکی در این باره به شبکه DAZN گفت: ما آماده مذاکره هستین و مدیربرنامه هایم هم با مسئولان باشگاه ملاقات خواهد کرد. من می خواهم در یوونتوس بمانم اما خب مسلماً این یک موضوع دوطرفه است و هر دو طرف باید راضی باشند، مانند یک ازدواج. در رختکن یوونتوس رسمی وجود دارد که طبق آن هر کسی که قراردادش را تمدید کند باید همه بازیکنان را به شام دعوت کند. اگر آن روز هم برای من فرا برسد با کمال میل حاضرم همه را به صرف شام دعوت کنم.

برناردسکی 27 ساله در فصل جاری 19 بازی رسمی برای یوونتوس انجام داده است و در آنها یک گل زده و 6 پاس گل داده است.

یوونتوس برناردسکی را سال 2017 در ازای 40 میلیون یورو از فیورنتینا خرید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برناردسکی: با کمال میل حاضرم همه بازیکنان یوونتوس را به صرف شام دعوت کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برناردسکی: با کمال میل حاضرم همه بازیکنان یوونتوس را به صرف شام دعوت کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید