بسته الحاقی الدن رینگ؛ مسمر کیست؟

به گزارش فدایی داری، در حالی که تریلر بسته الحاقی بازی الدن رینگ با عنوان Shadow of the Erdtree به دلایلی انتظارات زیادی را ایجاد کرد، این پیش نمایش به وضوح طوری طراحی شده بود که حداقل به اندازه دادن اطلاعاتی از بسته، سوالاتی را در رابطه با آن برای ما ایجاد کند. با این حال، اینکه شخصیت اصلی این تریلر یعنی مسمر دقیقا کیست و چه اهمیتی برای داستان دارد، احتمالا مهم ترین سوالی است که فکر طرفداران را به خود مشغول کرده است.

بسته الحاقی الدن رینگ؛ مسمر کیست؟

مسمر معروف به Messmer the Impaler شخصیتی با شنل قرمز است که در سراسر تریلر Shadow of the Erdtree می بینیم. مهمتر از آن، او همچنین شخصیتی است که در تصویر تبلیغاتی بسته به نمایش درآمده است. ما می دانیم که مسمر به این دلیل در آن تصویر است زیرا اهمیت زیادی دارد و خالق بازی، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، در مصاحبه ای با آی جی ان نیز این موضوع را تایید کرده است. او می گوید:

وب سایت الدن رینگ نیز نقش مسمر در بازی را در توضیحات رسمی ای که در مورد بسته ذکر شده داده، توضیح می دهد:

اشاره به میکلا در توضیحات ذکر شده، رمز و راز پشت مسمر را بسیار مجذوب کننده تر می کند. میکلا برادر دوقلوی مالنیا است. آن ها همچنین امپایران هستند یعنی موجوداتی که قابلیت تبدیل شدن به خدا را دارند. دیگر امپایران های برجسته در الدن رینگ عبارتند از رانی، ملکه The Gloam-Eyed، میکلا و مادر مالنیا، ملکه ماریکا. برای مدتی، بزرگترین آرزوی میکلا این بود که خواهرش مالنیا را از پوسیدگی فساد سرخش درمان کند. اگرچه میکلا ظاهرا هرگز در انجام این کار پیروز نبوده، ما بقایای تلاش های ناپیروز یا تا حدی ناپیروز او را در سراسر الدن رینگ می بینیم.

برای درک بهتر این موضوع، بهتر است به میکلا در کمپین اصلی بپردازیم. آن بازویی را که موگ، ارباب خون، قبل از اینکه با او بجنگید، در مورد آن صحبت می کند در واقع بازوی میکلا است که در پیله ای به دام افتاده است که احتمالا بقیه او را در خود جای داده است. جالب اینجاست که میازاکی اخیرا فاش کرده است که بازیکنان از طریق میدان مبارزه موگ که در آن پیله واقع شده است به منطقه سایه در بسته الحاقی سفر خواهند کرد. مهمتر از آن، میازاکی فاش کرد که میکلا قبلا به سرزمین سایه سفر کرده است و بازیکنان اساسا راه او را دنبال می کنند.

در حالی که میازاکی از فاش کردن آنچه میکلا قصد دارد در آنجا بدست بیاورد اجتناب کرده، او به طور کلی اشاره می کند که این موضوع مربوط به دلایلی است که ملکه ماریکا سال ها پیش به آنجا سفر کرده است. اگر فرض کنیم که مالنیا مرده است هرچند که او یک باس اختیاری بود، پس شاید میکلا دیگر مجبور به درمان خواهرش نباشد. این بدان معناست که او ممکن است در تلاش برای تکمیل یکی از اهداف اصلی دیگر خود باشد که آن هم چیزی نیست جز درمان خود از نفرین جوانی ابدی که ظاهرا هنوز درگیر آن است.

توضیح وبسایت بازی نشان می دهد که سفر میکلا به این دنیا گوشت، قدرت و اصل و نسبش را از او ربوده است. اگر چنین باشد پس به نظر می رسد که او در پی راهی برای بازیابی خود، دفع نفرین در این فرآیند و تکمیل عروج خود به خدایی است. در واقع، در یک مصاحبه جداگانه، میازاکی همچنین اشاره می کند که سرزمین سایه جایی است که ماریکا برای اولین بار به خدا تبدیل شد. این ما را باز به مسمر برمی گرداند. اگر سرزمین سایه جایی است که ماریکا قبلا به خدایی دست یافته و بچه ها ماریکا و همراهان امپریایی قبلا در پی کسب خدایی در الدن رینگ بودند، پس شاید مسمر برای محافظت از سرزمین سایه یا در غیر این صورت آن را در حوالی زمان عروج ماریکا فتح کرده بود. در هر صورت ما می دانیم که میکلا می خواهد به این سرزمین سفر کند و رد پای ماریکا را دوباره دنبال کند و دلیل آن احتمالا برای استفاده از قدرتی است که زمانی ماریکا کشف کرده بود.

به نظر می رسد مسمر یا نگهبان آنجا باشد یا شاید فقط یک موجود برجسته که در کنار آن ها وجود دارد. با توجه به اینکه مسمر از مادر نام می برد که احتمالا اشاره به ماریکا است، می تواند حدس زد که مسمر همچنان در خدمت منافع ماریکا است. می توان گفت که که ماریکا از پسرش مسمر خواسته است که سرزمین سایه را پاکسازی کند تا اطمینان حاصل شود که قدرت آن از طریق دیگری حداقل نه به این راحتی استفاده نشود. با این حال، شرایط مسمر به عنوان یک شرور خالص همچنان مشکوک است. به هر حال، بازی های فرام سافتور اغلب بازیکنان را مجبور می کنند تا با آنتاگونیست هایی از نظر اخلاقی مبهم روبرو شوند که حداقل خود را شیطان نمی دانند، اما در مقابل وجود، بقا یا اهداف شما ایستاده اند.

بنابراین در حالی که به نظر می رسد مسمر و میکلا در تقابل مستقیم با یکدیگر باشند و بازیکنان مسیر میکلا را دنبال کنند، میکلا ممکن است آنقدر ها هم بی گناه نباشد. تریلر Shadow of the Erdtree به شدت به توانایی میکلا در دستکاری قلب انسان اشاره می کند و حتی اشاره می کند که هیچ چیز وحشتناک تر از این نیست. آیا بازیکن می تواند در طول این بسته به عنوان سرباز میکلا عمل کند؟ آیا مسمر در تقابل مستقیم با ما است یا سعی دارد از به قدرت رسیدن میکلا جلوگیری کند؟ در هر صورت، به نظر می رسد که این دو به طور مستقیم به هم مرتبط هستند و به نظر می رسد ما درگیر مبارزه آن ها هستیم.

به طور کلی تئوری ها در مورد هویت واقعی مسمر فراوان است. برخی معتقدند که او در واقع میکلا است در حالی که برخی دیگر استدلال می کنند که او به دلیل ظاهر مشترکش با رایکارد، با او ارتباط خویشاوندی دارد. البته ما چند چیز را با قطعیت می دانیم. مسمر یک شخصیت اصلی در سرزمین سایه است که قبلا با ماریکا که در آن قلمرو به خدایی رسید، ارتباط تنگاتنگی دارد. بازیکن میکلا را در سرزمین سایه تعقیب می کند و به نظر می رسد مسمر در آن سرزمین مانع از میکلا برای رسیدن به هدفش می شود. این بدان معناست که مسمر احتمالا یکی از باس های نهایی Shadow of the Erdtree و بزرگترین چالش ها خواهد بود.

بسته الحاقی Shadow of the Erdtree در 21 ژوئن 2024 (1 تیر 1403) با قیمت 39.99 دلار برای کنسول های نسل هشتم و نهمی پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Den of Geek

منبع: دیجیکالا مگ

به "بسته الحاقی الدن رینگ؛ مسمر کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته الحاقی الدن رینگ؛ مسمر کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید