به همه مربیان لیگ برتر هشدار می دهم، فدراسیون باید مدیریت کند

به گزارش فدایی داری، مصطفی کارخانه در گفت و گو با خبرنگاران، درباره پیروزی تیمش در هفته نخست رقابت های لیگ برتر والیبال مقابل هورسان رامسر گفت: بازی نخست برای همه تیم ها مشکل است، با این حال با نتیجه سه بر صفر پیروز شدیم، تصور بسیاری این بود که کار راحتی مقابل تیم هورسان داریم چرا که شش بازیکن در اختیار دارد اما به همه مربیان لیگ برتری هشدار می دهم تیم هورسان بسیار خوب است و اگر همه نفراتش را در اختیار داشته باشد خطرناک است. به سختی این تیم را شکست دادیم.

به همه مربیان لیگ برتر هشدار می دهم، فدراسیون باید مدیریت کند

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: تعویض های خوب عامل پیروزی ما بود، هورسان بسیار سخت امتیاز می داد، چیزی برای از دست دادن نداشت و بی محابا بازی می کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: تیم سایپا با شروع تمرینات بسکمک از بازیکنانش را به دلیل ابتلاء به کرونا در اختیار نداشت، امیرحسینی نیز حدود 40 روز به دلیل کرونا در تمرینات حاضر نبود و دو هفته انتهای با تیم تمرین کرد، امیر حسینی در بازی مقابل هورسان ستاره تیم بود، همه بازیکنان عالی بازی کردند اما انتظار من فراتر از این است. همچنین دو بازیکن خوب خود موسوی و اسماعیل نژاد را در اختیار نداشتیم.

کارخانه ادامه داد: رضا صفایی بد بازی نکرد اما در غیاب اسماعیل نژاد ترس ما برای داشتن یک پشت خط زن بود، صفایی امسال می تواند بسیار به ما کمک کند، او بازیکن باتجربه ای است.

وی در پاسخ به این سوال که اسماعیل نژاد و موسوی چرا در بازی غایب بودند، گفت: این دو بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم.

کارخانه در پاسخ به این سوال که اما اسماعیل نژاد به دلیل مشکل سربازی کارت بازی دریافت نکرده است، گفت: روز شنبه مشکل اسماعیل نژاد حل خواهد شدچرا که او سرباز قهرمان است و می تواند برای تیم بازی کند.

سرمربی تیم والیبال سایپا درباره سایه کرونا روی رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: فدراسیون باید همانطور که در ابتدای فصل بازی ها را مدیریت کرد تا انتها باید همین رویه را حفظ کند اما کرونا غیرقابل پیش بینی است، شانس تیم سایپا این بود که در ابتدای کار 80 درصد بازیکنانش به آن مبتلا شدند. هر ده روز یک بار از تیم تست کرونا گرفته می شود و باشگاه در این مدت هزینه بسکمک انجام داده و بازیکنان را تحت کنترل داریم. مرخصی به هیچیک از بازیکنان داده نمی شود اما برخی از تیم ها این نکات را رعایت نمی کنند و حتی در صفحات مجازی بازیکنان شاهد حضور برخی بازیکنان در برخی مکان ها هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "به همه مربیان لیگ برتر هشدار می دهم، فدراسیون باید مدیریت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به همه مربیان لیگ برتر هشدار می دهم، فدراسیون باید مدیریت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید