بودجه مورد احتیاج برای اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی

به گزارش فدایی داری، خبرنگاران- اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی برای مستاجری که با 200 میلیون به عنوان پول پیش دنبال یک واحد 100 متری است، معمولا ماهی 12 تا 25 میلیون خرج برمی دارد. اگر مستاجر تمایلی به گرو گذاشتن پول پیش نداشته باشد، آنوقت رقم درخواستی صاحبخانه ها در جنت آباد جنوبی برای همین خانه های دوخوابه و تقریبا 100 متری از ماهی 18 میلیون آغاز می گردد و به حول وحوش 30 میلیون تومان می رسد.

بودجه مورد احتیاج برای اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی

به گزارش فدایی داری؛ جنت آباد جنوبی یکی از محله های منطقه پنج تهران است که نو ترین آنالیز ها نشان می دهد میانه قیمت مسکن در آنجا به شکل میانه به متری 75 میلیون تومان رسیده است. عددی که حدود 15 درصد از میانگین قیمت خانه های تهران بیشتر است و صاحبخانه ها تقریبا با همین فرمول از مستاجر انتظار اجاره خانه دارند.

ارزش آپارتمان در جنت آباد جنوبی

جنت آباد یکی از محله های منطقه پنج است. جایی که محله هایی مثل پونک، شهرزیبا، سازمان برنامه، فرحزاد، باغ فیض، شهران و ... قرار گرفته است. البته خود جنت آباد را به سه بخش جنوبی، مرکزی و شمالی تقسیم می نمایند و بدنیست بدانید قیمت آپارتمان و هزینه های اجاره بها در جنت آباد جنوبی تا حدودی بیشتر از جنت آباد مرکزی و شمالی است.

قیمت آپارتمان در جنت آباد جنوبی طبق آخرین محاسبات پلتفرم های فعال در حوزه مسکن به متری 75 میلیون تومان رسیده است. عددی که میانه ارقام پیشنهادی فروشنده هاست و باعث می گردد خرید خانه 50 متری در جنت آباد جنوبی به سه میلیارد و 750 میلیون تومان بودجه احتیاج داشته باشد. همان عدد متری 75 میلیون تومان، در جنت آباد مرکزی به 73 میلیون و 500 هزار تومان تبدیل می گردد و وقتی سراغ جنت آباد شمالی را می گیریم، با عدد متری 71 میلیون و 300 هزار تومان سرو کار داریم.

قیمت آپارتمان و هزینه های اجاره بها در جنت آباد جنوبی نسبت به میانگین سایر محله های منطقه پنج تهران بیشتر است. طوری که در منطقه پنج میانه ارقام پیشنهادی فروشنده ها به متری 72 میلیون و 700 هزار تومان رسیده است. از آنطرف هزینه های مسکن در جنت آباد جنوبی درمقایسه با کل تهران بشتر است. آخرین آنالیز ها نشان می دهد در تهران میانه قیمت مسکن به متری 66 میلیون تومان رسیده. به این ترتیب قیمت مسکن در جنت آباد جنوبی تقریبا 15 درصد بالاتر از میانگین مرکز است. انتظار صاحبخانه ها از مستاجران در جنت آباد جنوبی تقریبا با همین فرمول ها محاسبه می گردد.

هزینه اجاره بها در جنت آباد جنوبی

اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی برای کسی که دنبال یک واحد 50 متری است و حدود 200 میلیون به نام پول پیش کنار گذاشته، ماهی هفت تا 12 میلیون آب می خورد. به عنوان مثال مالک واحد 50 متری در جنت آباد جنوبی که عمر بنای واحدش به 15 سال رسیده، علاوه بر 200 میلیونی که به نام ودیعه طلب نموده، ماهی هشت میلیون هم اجاره می خواهد. واحدی که طبقه پنجم قرار گرفته است و املاکی ها آن را به نام واحد فول امکانات به خانواده های کم جمعیت پیشنهاد می دهند. وقتی سراغ واحد های بزرگتر می رویم، طبیعتا ارقام درخواستی صاحبخانه ها بالاتر می رود.

واحد 100 متری در جنت آباد جنوبی درحالی اجاره داده می گردد، که مستاجر باید موعد عقد قرارداد 200 میلیون پول پیش به صاحبخانه بدهد و ماهی 20 میلیون هم برای کرایه خانه کنار بگذارد. البته قابلیت تبدیل رهن و اجاره به مستاجر اجازه می دهد، نصف رقم درخواستی مالک را به عنوان ودیعه پرداخت کند، اما از آنطرف رقم اجاره ماهانه به 23 میلیون تومان می رسد. درطرف مقابل اگر مستاجر بتواند 300 میلیون تومان پول پیش وسط بگذارد، رقم اجاره ماهانه به 17 میلیون تومان تبدیل می گردد.

رهن کامل در جنت آباد جنوبی چقدر آب می خورد

رهن کامل آپارتمان در جنت آباد جنوبی درحال حاضر از حدود 600، 700 میلیون آغاز می گردد و بابت یکسری از واحد های بزرگ و لوکس سه، چهار میلیارد تومان آب می خورد. مثلا مالک یک خانه 87 متری در جنت آباد جنوبی در ازای 600 میلیون تومان آن را به شکل رهن کامل دراختیار مستاجر می گذارد. واحدی که دوخوابه است و به جز انباری امکانات دیگری ندارد. آنطرف بین نو ترین فایل هایی که بابت اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی وجود دارد، می توانیم به واحد 190 متری اشاره کنیم که رقم ودیعه آن دقیقا سه میلیارد تومان است. این یکی جزو واحد های نوساز جنت آباد جنوبی است، دوتا پارکینگ دارد و طبقه دوم قرار قرار گرفته. بدنیست یاد آوری کنیم که رقم درخواستی مالک بابت رهن این واحد معادل 45 متر آپارتمان مسکونی در کل تهران است. مالک دیگری واحد نوساز و 69 متری خودش را در ازای 800 میلیون به شکل رهن کامل اجاره می دهد و رقم ودیعه یک خانه 95 متری نوساز دیگر دقیقا یک میلیارد تومان اعلام شده است.

اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی چقدر آب می خورد؟

متراژ

عمر بنا

امکانات

ودیعه

اجاره ماهانه

50 متر

15 سال

فول امکانات

200 میلیون

هشت میلیون

100 متر

10 سال

فول امکانات

200 میلیون

20 میلیون

87 متر

16 سال

انباری

600 میلیون

-

190 متر

نوساز

فول امکانات

سه میلیارد

-

60 متر

20 سال

پارکینگ و انباری

300 میلیون

10 میلیون

76 متر

چهار سال

فول امکانات

700 میلیون

پنج میلیون

منبع: فرارو

به "بودجه مورد احتیاج برای اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه مورد احتیاج برای اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید