بیمارستان بوعلی اولین مرکز پذیرش و درمان تخصصی بیماران کرونایی در استان سیستان و بلوچستان است

به گزارش فدایی داری، خبرگزاری خبرنگاران- بابک دین پرست معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا با هدف آنالیز آخرین شرایط رسیدگی به شرایط بیماران کرونایی از سه بیمارستان عظیم خاتم الانبیا، بوعلی، و پیامبر اعظم (ص)در شهر زاهدان بازدید به عمل آورد.

بیمارستان بوعلی اولین مرکز پذیرش و درمان تخصصی بیماران کرونایی در استان سیستان و بلوچستان است

به گزارش فدایی داری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا امروز به همراه معاونین امنیتی و مالی استاندارای سیستان و بلوچستان از سه بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)، بوعلی و پیامبر اعظم (ص) زاهدان بازدید به عمل آورد.

دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کروتا توضیح داد: بیمارستان بوعلی شهر زاهدان اولین مرکز پذیرش و درمان تخصصی بیماران کرونایی در استان سیستان و بلوچستان است که کوشش داریم با تقویت تجیهزات پزشکی و درمانی این بیمارستان، خدمات رسانی به بیماران را در شهر زاهدان ارتقا دهیم.

لازم به ذکر است معاون وزیر کشور که آدینه شب وارد زاهدان شده است، صبح امروز با سفر به شهرستان میرجاوه، از پایانه مرزی میرجاوه و شرایط اجرای پروتکل ها و مقررات مقابله با کرونا در این پایانه و بیمارستان شهر مرزی میرجاوه بازدید و شرایط رسیدگی به بیماران کرونا را ارزیابی کرد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بیمارستان بوعلی اولین مرکز پذیرش و درمان تخصصی بیماران کرونایی در استان سیستان و بلوچستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان بوعلی اولین مرکز پذیرش و درمان تخصصی بیماران کرونایی در استان سیستان و بلوچستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید