تیک توک در فیسبوک رکورد زد ، 1 میلیارد نفر در حال ارسال ویدئو هستند

به گزارش فدایی داری، شبکه اجتماعی ویدئویی تیک توک پیروز شد در فیسبوک رکورد زده و 1 میلیارد نفری گردد. تیک توک یک شبکه اجتماعی نوگرا و مجذوب کننده است که در بعضی از کشورها طرفدارانی 2 اتشه دارد.

تیک توک در فیسبوک رکورد زد ، 1 میلیارد نفر در حال ارسال ویدئو هستند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اگرچه تیک توک در شبکه های اجتماعی مختلفی سازگاری و دانلود دارد، اما به نظر می رسد فیسبوکی ها علاقه بیشتری به تیک توک نشان داده اند و بیش از 1 میلیارد بار این پلتفرم را دانلود نموده اند.

این برنامه ویدئویی اجتماعی، به کاربران اجازه می دهد تصایر و ویدئوهای خود را با استفاده از موسیقی های محبوبشان به اشتراک بگذارد و کلیپ ها را با دوستان خود مشترک شوند. این برنامه برای کاربران اندروید و iOS در دسترس است. با این وجود بر اساس اطلاعات نوی که به وسیله شرکت Tower منتشر شده است، در حال حاضر کاربران فیسبوک تسلط بیشتری بر بازار تیک توک دارند.

الیور یه مدیر ارشد این آنالیز در قالب یک پست وبلاگی در این خصوص گفت: حدود 663 میلیون از نصب برنامه تیک توک به شکل آزاد در سال 2018 اتفاق افتاده است.اما این برنامه به وسیله فیس بوک در سال گذشته حدود 711 میلیون بار نصب شده بود و اینستاگرام نیز شاهد 444 میلیون بارگیری نو بود.

تیک توک از جمله برنامه های محبوب در فضای شبکه های اجتماعی آسیا است. این برنامه به وسیله شرکت چینی ByteDance ایجاد شده است، که طبق گزارش رویتر، ارزشی 75 میلیارد دلاری دارد.

در دنیایی که سیستم های مبتنی بر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک به طور مدام در حال تغییر و تحول هستند، برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات می توان از تیک توک استفاده کرد.

منبع: انتخاب

به "تیک توک در فیسبوک رکورد زد ، 1 میلیارد نفر در حال ارسال ویدئو هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیک توک در فیسبوک رکورد زد ، 1 میلیارد نفر در حال ارسال ویدئو هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید