جست وجو برای یافتن دو کارگر زیر آوار معدن طزره دامغان

به گزارش فدایی داری، مدیرعامل شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی گفت: تیم های تخصصی 37 ساعت بدون وقفه در حال آواربرداری برای رسیدن به 2 کارگر محبوس در معدن هستند.

جست وجو برای یافتن دو کارگر زیر آوار معدن طزره دامغان

به گزارش باشگاه فدایی داری، منصور شریف مدیرعامل شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی گفت: حادثه معدن زغال سنگ در حدود ساعت 12 ظهر روز شنبه 11 اردیبهشت 1400 در تونل شماره 42 معدن عظیم طزره از معادن چهارگانه شرکت زغال سنگ البرز شرقی در کارگاه استخراج k 13 پیشرو، هنگام استخراج و به دلیل ریزش ناگهانی سقف کارگاه رخ داد که در این حادثه 2 نفر کارگر پیمانکاری شرکت به نام های میلاد روشنائی و سید اصغر افضلی دچار حادثه و محبوس شده اند.

وی ادامه داد: تعداد چهار تیم از پرسنل شرکت و تعدادی از کارکنان ساکن استان گلستان، در معادن متعلق به شرکت مشغول به کار هستند.

شریف گفت: عملیات امداد و نجات و آواربرداری به سرعت در جریان است که گزارش های تکمیلی اطلاع رسانی می گردد.

کوشش گروه های امدادی برای یافتن 2 کارگر گرفتار در معدن شرکت زغال سنگ البرز شرقی طزره دامغان ادامه دارد، اما هنوز از شرایط این 2 نفر اطلاعی در دست نیست.

اکسیژن رسانی به حادثه دیدگان از طریق شلنگ های مخصوص در داخل معدنِ ریزش نموده اجرا شده است و نگرانی از بابت کمبود اکسیژن وجود ندارد. تا به امروز 200 واگن آوار از محل حادثه استخراج شده است.

دادستان عمومی و انقلاب دامغان گفت: پرونده قضایی در مورد حادثه معدن طزره دامغان تشکیل و تحقیقات قضایی در حال اجرا است.

محمدتقی گلی بیان نمود: بازرسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارشناسان مربوطه پس از رسیدن به نتیجه، قصور، عدم رعایت نکات ایمنی و یا طبیعی بودن حادثه را آنالیز و اعلام می نمایند و در راستای تکمیل پرونده اقدام های لازم انجام می گردد.

مجموعه معادن زغال سنگ البرز شرقی در منطقه طزره دامغان در مناطق سردسیر و کوهستانی جنوب رشته کوه های البرز و در فاصله 50 کیلومتری شهرستان دامغان واقع شده است.

منبع: فرارو

به "جست وجو برای یافتن دو کارگر زیر آوار معدن طزره دامغان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جست وجو برای یافتن دو کارگر زیر آوار معدن طزره دامغان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید