خروج به فروش یک میلیاردی رسید، 211 هزار مخاطب فیلم را دیدند

به گزارش فدایی داری، فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سه روز و 21 ساعت نمایش اینترنتی به فروشی بالغ بر یک میلیارد تومان رسید.

خروج به فروش یک میلیاردی رسید، 211 هزار مخاطب فیلم را دیدند

به گزارش فدایی داری و به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در چهارمین روز از اکران اینترنتی به فروش یک میلیاردی رسید.

پس از گذشت 3 روز و 21 ساعت از ادامه اکران خروج در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا، این فیلم از مرز یک میلیارد فروش در مجموع 2 پلتفرم گذشت.

با مجموع آمار هر 2 سرویس، 84 هزار و چهارصد بلیط در 3 روز 21 ساعت به فروش رفته که در آمدی بیش از یک میلیاردی به همراه داشته است. از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر دریافت حداقل 2/5 تماشاگر به ازای یک بلیط، دسترسی 6 ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج در 2 پلتفرم را می توان حداقل 211 هزار نفر برآورد کرد.

خروج در حالی به باشگاه یک میلیاردی ها پیوسته است که اولین بار است بعد از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها یک فیلم به صورت اینترنتی اکران می گردد. ضمن اینکه این فیلم با مشکل نسخه غیرقانونی نیز دقایقی بعد از اکران آنلاین روبه رو شد.

خروج قصه زندگی گروهی پنبه کار شهرستانی را روایت می نماید که محصول شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده هایی که به آنها داده شده، پوچ درآمده است. این گروه تصمیم می گیرند برای اعتراض به شرایط شان نزد هیأت دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند.

فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خروج به فروش یک میلیاردی رسید، 211 هزار مخاطب فیلم را دیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج به فروش یک میلیاردی رسید، 211 هزار مخاطب فیلم را دیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید