دادستان ری به احتکار 30 میلیون دستکش واکنش نشان داد

به گزارش فدایی داری، دادستان ری به احتکار 30 میلیون دستکش بهداشتی در دو انبار بزرگ واکنش داد و گفت: عنوان اتهامی اخلال در نظام سلامت، افساد فی الارض است و در غیر اینصورت 10 سال حبس در انتظار متهمان این پرونده خواهد بود.

دادستان ری به احتکار 30 میلیون دستکش واکنش نشان داد

به گزارش فدایی داری، غلامرضا نوفرستی در مصاحبه با فارس گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه، دو انبار بزرگ احتکار تجهیزات پزشکی در شورآباد کشف شد.

وی با اشاره به کشف 30 میلیون دستکش بهداشتی احتکار شده در این انبارها ادامه داد: اسناد و مدارک این پرونده به طور دقیق بررسی نشده است، ولی با توجه به اعلام نکردن وجود چنین محموله ای در شبکه بهداشت و مراجع رسمی و عدم ارائه مدارک مربوطه تا این لحظه اخلال در نظام سلامت محرز است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری اعلام کرد: اخلال در نظام سلامت مردم و اقدامات مجرمانه در راستای جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد، برابر ماده 286 قانون مجازات اسلامی نه تنها جرم محسوب می شود بلکه مجازاتی در حد مجازات افساد فی الارض دارد.

نوفرستی در انتها تأکید کرد: مجازات اخلال در نظام سلامت افساد فی الارض است و در غیر اینصورت، ده سال حبس در انتظار متهمان این پرونده خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "دادستان ری به احتکار 30 میلیون دستکش واکنش نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادستان ری به احتکار 30 میلیون دستکش واکنش نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید