راه اندازی رشته رسانه و سلامت در انتظار مجوز وزارت علوم است

به گزارش فدایی داری، رئیس دانشگاه صدا و سیما از تصویب رشته رسانه و سلامت در مقطع دکتری از سال 94 در وزارت علوم اطلاع داد و گفت: متاسفانه تا به امروز مجوز لازم برای راه اندازی این رشته دریافت نشده است.

راه اندازی رشته رسانه و سلامت در انتظار مجوز وزارت علوم است

شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی فدایی داری با اشاره به اینکه راه اندازی رشته رسانه و سلامت در انتظار صدور مجوز از وزارت علوم است، گفت: دانشگاه صدا و سیما در سال 94 رشته رسانه و سلامت را در مقطع دکتری در وزارت علوم مورد تصویب قرار داد. اما طی 4 سال گذشته متاسفانه نتوانستیم به دلیل نبود استادیار و دانشیار مورد قبول این وزارتخانه مجوز لازم را دریافت کنیم.

دانشگاه صدا و سیما دارای استادیار و 10 دانشیار است

وی اضافه نمود: در حال حاضر دانشگاه صدا و سیما برای راه اندازی رشته رسانه و سلامت همه شرایط و ضوابط لازم را دارا است. اکنون این دانشگاه دارای استادیار و 10 دانشیار است که می تواند به راحتی این رشته تحصیلی را تاسیس نموده و فعالیت کند.

پذیرش دانشجو در مقطع دکترا برای رشته رسانه و سلامت

اسفندیاری توضیح داد: با توجه به اینکه این دانشگاه تمامی ضوابط و قوانین را برای راه اندازی و پذیرش دانشجو در مقطع دکترا برای رشته رسانه و سلامت دارد از وزارت علوم درخواست داریم مجوز نهایی راه اندازی این رشته را صادر نموده تا ما بتوانیم در مهر ماه سال آینده دانشجو پذیرش کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "راه اندازی رشته رسانه و سلامت در انتظار مجوز وزارت علوم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی رشته رسانه و سلامت در انتظار مجوز وزارت علوم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید