سرپرست پارس جنوبی: فولادی ها فکر می نمایند همه دشمن شان هستند، ما هم به خاطر بی تدبیری ها استرس سقوط را داریم

به گزارش فدایی داری، سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی واکنش تندی را به بیانیه باشگاه فولاد خوزستان نشان داد.

سرپرست پارس جنوبی: فولادی ها فکر می نمایند همه دشمن شان هستند، ما هم به خاطر بی تدبیری ها استرس سقوط را داریم

به گزارش فدایی داری، عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به این موضوع که باشگاه فولاد با حربه شانتاژ خبری کارش به پایان نمی رسد، گفت: آنها فکر می نمایند چون خاص و متفاوت عمل می نمایند همه دشمن شان هستند و این فقط تراوشات ذهنی دوستان است.

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی درباره اتفاقات داوری ملاقات با فولاد گفت: متأسفانه بعضی به دنبال به هم زدن آرامش داوران در هفته های پایانی هستند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند. در صحنه ای که فولادی ها مدعی هستند مدافع ما روی بازیکن حریف خطا نموده و داور پنالتی مسلم را برای آنها نگرفته است، دقیقاً یک صحنه قبل تر بازیکن فولاد بدون توپ بازیکن ما را زد و در همان صحنه داور باید به بازیکن حریف اخطار می داد، نیمکت ما و فولاد به سمت داور چهارم اعتراض کردیم که اعتراضات سرپرست فولاد باعث به هم خوردن تمرکز داور بازی شد.

وی اضافه نمود: ما هم به قضاوت آقای خورشیدی به خاطر خطاهایی که پشت محوطه گرفته می شد و مثل همان صحنه برای ما خطا نمی گرفت اعتراض داشتیم، اما نه اینکه دائماً علیه داور چهارم و داور بازی هجمه درست کنیم. باید این نکته را هم بگویم که نکونام و هاشمی نسب در این اتفاقات کمترین نقش را داشتند و بقیه اعضای نیمکت فولاد دائماً در حال اعتراض بودند، درست نیست که در هفته های پایانی این هجمه سنگین علیه داوری شکل بگیرد.

خطیب همچنین درباره ماجرای جشن تولد اشکان خورشیدی در هتل جم گفت: این موضوع هیچ ربطی به باشگاه پارس جنوبی نداشته است و مدیریت هتل جم با هماهنگی ناظر بازی یک کیک برای خورشیدی تهیه نموده بودند و تا جایی که اطلاع دارم این مسئله در حضور عوامل باشگاه فولاد صورت پذیرفته و چیزی نبوده است که بخواهند پنهان نمایند، چراکه فولاد هم در همان هتل اسکان داشته است.

وی با ابراز نگرانی از این جوسازی های اضافه نمود: در ماجرای پرونده بازی تعویقی مقابل استقلال، در روز روشن علیه ما حکم دادند و با اینکه می توانستیم بازی نکنیم به احترام فوتبال پاک در میدان حاضر شدیم. در حالی که ماجرای بازی با استقلال سبب شد با مصدومیت و محرومیتی که نصیب بازیکنان خط دفاعی ما شد سه امتیاز ملاقات با شاهین هم از دست بدهیم، اما تهمت و افترا نزدیم. ما به خاطر بی تدبیری سازمان لیگ و استیناف الان استرس سقوط را داریم، وگرنه صندلی پارس جنوبی جم با تمام مشکلاتی که داشته و داریم اینجای جدول نیست و دغدغه سقوط نداشتیم. حالا هم همه فوتبال ایران بدانند که به هیچ کس در این فوتبال نه تنها بدهکار نیستیم، بلکه جفاهایی را که به باشگاه و طرفداران مان شده است را در سینه حبس نموده ایم، اما به وقتش حرف مان را خواهیم زد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرپرست پارس جنوبی: فولادی ها فکر می نمایند همه دشمن شان هستند، ما هم به خاطر بی تدبیری ها استرس سقوط را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست پارس جنوبی: فولادی ها فکر می نمایند همه دشمن شان هستند، ما هم به خاطر بی تدبیری ها استرس سقوط را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید