صادقیانی: تعادل بین بازی ها لیگ با وقفه 2 هفته ای به هم خورد، هدف نخست ما حفظ تیم در لیگ برتر والیبال است

به گزارش فدایی داری، سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل گفت: بعضی ار دوستان، نگران اعتبار والیبال ایران بودند ولی باید گفت حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های دنیا، نشان از قدرت و اعتبار والیبال ایران است.

صادقیانی: تعادل بین بازی ها لیگ با وقفه 2 هفته ای به هم خورد، هدف نخست ما حفظ تیم در لیگ برتر والیبال است

آرش صادقیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فدایی داری در خصوص تعطیلات 2 هفته ای لیگ برتر والیبال گفت: با توجه به اینکه دور بودن محل بازی و تمرین تیم، چند روزی به همه بازیکنان استراحت دادیم و دور تازه تمرینات از روز پنج شنبه شروع شد. در این فرصت روی نقاط ضعف تیم و مواردی که احتیاج به تمرین بیشتر داشت، کار کردیم.

سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل مریوان ادامه داد: با جذب 6 بازیکن از لیگ یک و چند بازیکن از تیم های دیگر، حدود 70 درصد ترکیب تیم، نسبت به سال قبل، تغییر نموده است. در حال حاضر، جوانان کمتر دیده شده ای در تیم هستند که خوب کار نموده اند و نشان داده اند که استعدادهای قابل ملاحظه ای هستند. آنها در لیگ یک، دیده نمی شدند. من خیلی خوشحالم که با همدلی و رفاقت، فضای باانگیزه ای در تیم ایجاد نموده ایم و این جو، کاملا راضی کننده است.

صادقیانی در خصوص شرایط تیمش در فصل جاری لیگ برتر گفت: تیم راه یاب ملل در لیگ گذشته با کسب تنها 3 پیروزی از 26 بازی در جایگاه سیزدهم (ما قبل آخر) ایستاد. هدف نخست ما در فصل جاری این است که تیم را در لیگ برتر نگه داریم یعنی در مکانی بالاتر از دوازدهم قرار بگیریم. خوشبختانه تمرینات خوبی انجام می دهیم و بازیکنان انگیزه بالایی دارند. ما نیز بازی به بازی پیش می رویم و به بازی قبلی و بعدی، توجهی نداریم. زحمات کل مجموعه باعث شده تا با 7 پیروزی در مکان چهارم جدول باشیم.

ملی پوش پیشین والیبال ایران توضیح داد: زمانی که لیگ تعطیل شد، ما 4 پیروزی متوالی داشتیم و روی دور برد بودیم. تعطیلی لیگ، برای تیم هایی که مصدوم داشتند و روی دور باخت بودند، خوب بود ولی علاوه بر نکات مثبت، نکات منفی هم در این بین وجود دارد. تعادل بین بازی ها لیگ با این وقفه 2 هفته ای به هم خورده است. ما نسبت به فدراسیون، تمکین کردیم و ترافیک زیاد بازی ها در دور برگشت، کار را سخت خواهد نمود. البته ما در لیگ یک، شرایط سخت تر را هم تجربه نموده ایم.

سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل مریوان گفت: من اظهار نظر همکارانم را در خصوص وقفه 2 هفته ای لیگ دیده ام. با توجه به شناختی که از تیم های قدرتمند حاضر در مسابقات قهرمانی باشگاه های دنیا وجود داشت، تیم فولاد سیرجان می توانست با ترکیب اصلی خود در در این مسابقات شرکت کند تا بازیکنان این تیم، کسب تجربه نموده و نوعی تمرین در جهت هماهنگ تر شدن آنها باشد.

صادقیانی در سرانجام گفت: بعضی ار دوستان، نگران اعتبار والیبال ایران بودند ولی باید گفت حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های دنیا، نشان از قدرت و اعتبار والیبال ایران است.

به گزارش فدایی داری، لیگ برتر والیبال ایران به علت شرکت تیم فولاد سیرجان در مسابقات باشگاه های دنیا با تعطیلی دو هفته ای روبرو شده است. نماینده ایران با 2 شکست 3 بر صفر از دور مسابقات حذف شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صادقیانی: تعادل بین بازی ها لیگ با وقفه 2 هفته ای به هم خورد، هدف نخست ما حفظ تیم در لیگ برتر والیبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقیانی: تعادل بین بازی ها لیگ با وقفه 2 هفته ای به هم خورد، هدف نخست ما حفظ تیم در لیگ برتر والیبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید