عروس در مراسم عروسی کشته شد؛ اعضای بدنش به 3 بیمار جان بخشید

به گزارش فدایی داری، با رضایت خانواده مهوش لقائی، اعضای بدن عروسی که با رسم مرگبار تیراندازی دچار مرگ مغزی شده بود، به سه بیمار نیازمند اهدا شد.

عروس در مراسم عروسی کشته شد؛ اعضای بدنش به 3 بیمار جان بخشید

به گزارش فارس، پیرو رسم غلط تیراندازی در مراسم محلی سه شنبه شب مورخ 21 تیرماه در یک عروسی در فیروزآباد فارس، شوهر خواهر داماد به قصد شادی با اسلحه شکاری تیر شلیک می نماید که به علت شلوغی و ناتوانی در کنترل اسلحه، تیر به عروس و دو فرد دیگر اصابت می نماید؛ که در اثر این شلیک عروس به کما رفته و دو نفر دیگر مصدوم می شوند.

مدیر واحد فراهم آوری و اهداء عضو بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا شیراز گفت: اعضای بدن بانوی جوان فیروزآبادی که در حادثه تیراندازی در مراسم عروسی خود، دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار نیازمند اهدا شد.

سیاوش غلامی اضافه کرد: مرحومه پس از انجام مراحل تایید مرگ مغزی و با فداکاری و رضایت خانواده ایشان در بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا صدرای شیراز تحت عمل جراحی و جداسازی اعضا نهاده شد.

وی ادامه داد: کبد وی به یک خانم 31 ساله اهل گیلانغرب استان کرمانشاه، یک کلیه وی به یک جوان 23 ساله اهل ایذه خوزستان و یک کلیه دیگر نیز به یک جوان 29 ساله اهل سیاخ دارنگون استان فارس اهدا شد.

او گفت: تیم پیوند اعضا بیمارستان ابوعلی سینا قدردان تصمیم فداکارانه و انسانی خانواده اهدا کننده عضو که در شرایط روحی بسیار سخت گرفته شد هستند.

منبع: فرارو

به "عروس در مراسم عروسی کشته شد؛ اعضای بدنش به 3 بیمار جان بخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروس در مراسم عروسی کشته شد؛ اعضای بدنش به 3 بیمار جان بخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید