لوکادیا، چند گام تا شکستن رکورد!

به گزارش فدایی داری، مهاجم گلزن هلندی تیم پرسپولیس که این روز ها دل همه طرفداران این تیم را برده و یک تنه امتیازآورترین بازیکن پرسپولیس به شمار می رود فاصله کمی تا شکستن رکورد گلزنی خودش پیش رو دارد.

لوکادیا، چند گام تا شکستن رکورد!

لوکادیا مهاجم 28 ساله تیم پرسپولیس که در ابتدای فصل جاری از باشگاه بوخوم آلمان به این تیم پیوست تا اینجای فصل توانسته 6 بار دروازه حریفان پرسپولیس را باز کند. او که تا به امروز در هشت ملاقات پرسپولیس برای این تیم به میدان رفته در ملاقات مقابل صنعت نفت، طرفدار، نفت مسجدسلیمان (دو گل)، مس رفسنجان و ملوان 6 بار پیروز به گلزنی شده که از این تعداد، گل هایش در ملاقات مقابل نفت مسجد سلیمان، مس رفسنجان و ملوان همراه با کسب هر سه امتیاز برای پرسپولیس بوده است.

اما نکته جالب توجه اینکه لوکادیا در همه سال های گذشته پس از جدایی از باشگاه پی اس وی آیندهوون هلند که در برایتون، هوفن هایم، سین سیناتی و بخوم توپ می زد هرگز پیروز نشده بود این تعداد گل را در فاصله ای به این کوتاهی به ثمر برساند. او در این مدت در برترین حالت توانسته بود در باشگاه هوفنهایم آلمان در یک نیم فصل 4 بار گلزنی کند.

لوکادیا در فصل 18-2017 توانست در نیم فصل اول مسابقات 9 گل به ثمر برساند که اتفاقاً پس از درخشش در همان فصل در 15 بازی و حضور 1253 دقیقه ای در ترکیب تیم باشگاه هلندی (پی اس وی آیندهوون) راهی باشگاه برایتون در لیگ برتر انگلیس گردد.

حالا او با توجه به پنج هفته به جای مانده تا انتها نیم فصل اول لیگ برتر بیست و دوم خلیج فارس این فرصت را دارد تا با به ثمر رساندن سه گل به رکورد آخر خودش در نیم فصل حضور در تیم پی اس وی آیندهوون دست پیدا کند. گرچه او آن 9 گل را در 15 ملاقات زد، ولی لوکادیا در خوشبینانه ترین حالت دو بازی کمتر برای پرسپولیس به میدان می رود، چون در دو ملاقات ابتدایی به زمین نرفته بود. با این حساب از این هفته و بازی با مس کرمان شمارش معکوس برای ستاره محبوب هلندی شروع می گردد تا شاید رکورد خودش را با سه گل تکرار و با زدن چهارمین گل رکوردش را بشکند.

شایان ذکر است؛ لوکادیا در این مدت کوتاه به یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس تبدیل شده که علاوه بر گلزنی در ملاقات های حساس و کسب 3 امتیاز برای تیمش، در شرایطی پیروز به انجام این کار شده که اغلب کارشناسان معتقدند هر کسی جای او بود نمی توانست بعضی از توپ ها را در آن شرایط سخت تبدیل به گل کند.

لوکادیا، قطعاً همراه با شیخ دیاباته دیگر مهاجم بلندقامت و درشت هیکل خارجی پرسپولیس در بازی های آینده زوج قدرتمند و خطرناکی در خط حمله تیم پرسپولیس ایجاد خواهند کرد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "لوکادیا، چند گام تا شکستن رکورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکادیا، چند گام تا شکستن رکورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید