منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص

به گزارش فدایی داری، منهارت پرفورمنس تیونر برجسته و صاحب سبک آلمانی در یکی از جدیدترین پروژه های خود سراغ شاسی بلند محبوب ب ام و یعنی اکس 5 ام رفته تا یک هیولای آتشین تمام عیار را معرفی کند.

منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص

به گزارش عصر ایران، منهارت پرفورمنس را می توان تخصصی ترین تیونر غیر رسمی ب ام و دانست که پروژه های متعددی را در این زمینه اجرا و ارائه نموده است.

منهارت نام MHX5-700 را برای پروژه خود انتخاب نموده که همزمان کد هایی از مدل خودرو و توانمندی پیشرانه را با خود دارد. این تیونر معمولا کانال مقدار خروجی پیشرانه را در کدنویسی نام پروژه مورد استفاده قرار می دهد.

ب ام و اکس 5 ام از پیشرانه 4.4 لیتری توربودوقلو 8 سیلندر استفاده می نماید که برابر با 625 اسب بخار خروجی و 750 نیوتن متر گشتاور دارد. اکنون تغییرات تیونر مقدار خروجی پیشرانه را به 730 اسب بخار و گشتاور را به 900 نیوتن متر ارتقا داده است. این بهبود عملکرد موتور از مسیر تغییرات ئی سی یو، توربوها، مپ و... به دست آمده است. مسیر اگزوز نیز از موتور تا خروجی انتهای خودرو با نمونه استیل جایگزین شده است.

منهارت پرفورمنس

منهارت پرفورمنس از کیت بدنه فیبرکربن برای ب ام و اکس 5 ام استفاده نموده که شامل اسپویلر جلو، رکاب جانبی، ورودی هوا در سپر اصلی جلو و جلوپنجره می گردد. در نمای عقب نیز دیفیوزر تازه 2 کاناله با خروجی اگزوز دوقلو در طرفین استفاده شده است.

منهارت پرفورمنس در قسمت بالای شیشه عقب نیز یک اسپویلر دو تکه مجذوب کننده را نصب نموده که به راهنمایی بهتر هوای عبوری روی سقف یاری می نماید.

قاب فیبرکربن برای آینه های جانبی، روکش فیبر کربن برای اسپویلر سقف و بعلاوه سراگزوز ها از دیگر جزئیات داغ نمای بیرونی این ب ام و محسوب می شوند.

برخلاف بیشتر پروژه های تیونر آلمانی که رنگ طلایی مکمل مشکی می گردد اینجا وظیفه مذکور برعهده رنگ قرمز واقع شده است. رینگ های آلومینیومی با پره های Y شکل نیز در میزان 23 اینچی نصب شده اند.

سیستم تعلیق نیز بروزرسانی شده تا شاسی بلند هماهنگی بالاتری با تغییرات و فشار پیشرانه روی شاسی داشته باشد.

در فضای داخلی کابین نیز حضور فیبرکربن و قطعات افترمارکت را داریم که فضایی اسپرت و بسیار دیدنی را ایجاد نموده اند.

منبع: فرارو

به "منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید