هشدار به مسافران ترکیه

به گزارش فدایی داری، مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت: با توجه به وقوع زلزله های اخیر در کشور ترکیه و تصمیم مقامات این کشور برای اسکان اضطراری زلزله زدگان در هتل ها، هموطنانی که قصد سفر به این کشور را دارند، پیش از انجام سفر از قطعیت در تامین محل اقامت خود اطمینان کامل حاصل نمایند.

هشدار به مسافران ترکیه

به گزارش ایسنا، یحیی نقی زاده محجوب گفت: با توجه به وقوع زلزله های اخیر در بخشی از کشور ترکیه و اخبار اعلام شده مبنی بر اینکه مسؤولان این کشور تصمیماتی برای اسکان زلزله زدگان در اماکن اقامتی رسمی از جمله هتل های منطقه ها گردشگری، مانند آنتالیا گرفته اند، لازم است تمام هموطنان که قصد سفر به ترکیه را دارند در زمان خرید بسته های سفر با دقت موضوع تامین محل اقامت و مشخصات آن را مورد توجه و تاکید قرار دهند.

او اضافه نمود: در بخشنامه ای به ادارات و دفاتر خدمات مسافرتی کشور ابلاغ شده است در طراحی تور به مقاصد گردشگرپذر کشور ترکیه و فروش بسته های سفر نسبت به پیش بینی تدابیر احتیاطی و تضامین لازم در وضع موجود ترکیه اقدام نمایند.

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تاکید نمود: هرگونه پیگیری های آینده برای رسیدگی به شکایات و ادعا های مسافران، به نحوه و شرایط توافق های مکتوب و اسناد ابرازی آن ها با دفاتر خدمات مسافرتی بستگی دارد.

منبع: فرارو

به "هشدار به مسافران ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار به مسافران ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید