هوای این روزهای من خاطرات جانباز مدافع حرم به زودی منتشر می گردد

به گزارش فدایی داری ؛ جنگ ها روزی به انتها می رسند و تنها خاطرات آن باقی می ماند. گاه جنگ خاطرات خود را نیز با خودش می برد و با گذشت زمان دیگر نه جنگی می ماند و نه خاطره ای. هر گلوله و هر انفجار قسمتی از خاطرات جنگ و حقایق آن را با خودش می برد. آنهایی که می فرایند فرصتی برای به زمین گذاشتن کوله بار خاطرات و تجربه هایشان برای آیندگان ندارند و یک قسمت از جنگ را برای همواره با خودشان می برند. کوله باری پر از خاطره که هرگز باز نمی شود. اما گاهی یکی از وسط آتش و خون حتی اگر شده نیمه جان باز می شود. باز می شود و بار خاطراتش را به زمین می گذارد و حتی از کسانی می گوید که رفته اند و فرصت برای بیان آنچه گذشت نیافته اند.

هوای این روزهای من خاطرات جانباز مدافع حرم به زودی منتشر می گردد

امیرحسین حاج نصیری یکی از همین بازگشته هاست. فرمانده تیپ هجومی سید الشهداء که بعد از رفتن دوستانش با بدنی نیمه جان دوباره بر می گردد تا خاطرات این قسمت از مقاومت به فراموشی سپرده نگردد.

کتاب هوای این روزای من خاطرات تفصیلی امیرحسین حاج نصیری جانباز قطع نخاع و فرمانده تیپ هجومی سیدالشهداء در سوریه است. این کتاب من تنها خاطرات امیرحسین حاج نصیری نیست. این فرمانده بازمانده دست دوستان دیگر را هم گرفته است و خاطرات آنها را نیز با خودش به این کتاب آورده است. این کتاب بیشتر از اینکه خاطرات راوی باشد خاطرات مقاومت در حلب و خان طومان و لاذقیه است. خاطرات ناگفته از مصطفی صدرزاده، محمدحسین محمدخانی و شهدایی که رفتند و خاطراتشان را بردند.

کتاب هوای این روزای من به تلاش خانم رقیه کریمی (مترجم کتاب پانصد جایگاه خالی) پس از دوسال به انتها رسیده است و از کودکی راوی تا حوادث و زندگی پس از مجروحیت وی را در بر می گیرد. این کتاب یاری فراوانی به شناخت دقیق و تفصیلی از مجاهدت های رزمندگان مدافع حرم دراستان لاذقیه و حلب می نماید و مطالعه آن به علاقه مندان شناخت دقیق آنچه در جریان دفاع از حرم در سوریه گذشت، توصیه می گردد.

هوای این روزهای من؛ خاطرات فرمانده تیپ هجومی سیدالشهداء، جانباز مدافع حرم امیر حسین حاج نصیری به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می گردد.

علاقه مندان جهت تهیه کتاب بعد از انتشار می توانند به وسیله سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی(https://nashreshahidkazemi.ir/) و یا سایت manvaketab.ir و همچنین به وسیله ارسال نام کتاب به سامانه پیغام کوتاه 3000141441 کتاب را تهیه کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "هوای این روزهای من خاطرات جانباز مدافع حرم به زودی منتشر می گردد" امتیاز دهید

2 کاربر به "هوای این روزهای من خاطرات جانباز مدافع حرم به زودی منتشر می گردد" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای این روزهای من خاطرات جانباز مدافع حرم به زودی منتشر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید