پول تنها حلال مسائل نیست، مدیریت ضعیف استقلال شرایط را بحرانی کرد

به گزارش فدایی داری، عباس سرخاب در گفتگو با خبرنگاران گفت: می دانم تبریک گفتن بابت عیدی که مردم نگرانی های زیادی دارند مناسبت ندارد. اما دوست دارم لااقل مردم با یاد آوری عید در دل های خود قدری از آلام و دردهایی که دارند بکاهند. لذا عید را به همه هموطنانم تبریک می گویم و امیدوارم همه دردهایی که در سال 98 داشتند در سال 99 تبدیل به شادی شود.

پول تنها حلال مسائل نیست، مدیریت ضعیف استقلال شرایط را بحرانی کرد

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص شرایط این تیم بیان داشت: استقلال امروز روی قله مسائل ایستاده و نگرانی منِ پیشکسوت سقوط این تیم از قله است. اتفاقی که امیدوارم هرگز شاهد آن نباشم. اما واقعاً این نگرانی را دارم.

وی بیان داشت: اینکه امروز ما با مسائل زیادی در فضای فوتبال دست و پنجه نرم می کنیم ریشه اش در مسائل مالی و مدیریتی است. مسائل مالی خود حاصل سوء مدیریت مالی بوده است. انصافاً در سالهای گذشته پول خوبی به تیم تزریق شده اما مدیریت خوبی بر این پول صورت نگرفته است. فکر می کنم با مدیریت بهتر مالی می شد کاری کرد که استقلال امروز دچار این شرایط حاد نباشد.

سرخاب با بیان این نکته که باید در انتخاب مدیر جدید برای مجموعه باشگاه استقلال دقت بیشتری صورت پذیرد افزود: نمی دانم قرار است مسئولیت اداراه این باشگاه به چه فردی واگذار شود. اما امیدوارم مدیر جدید شرایط لازم را برای اداره باشگاه داشته باشد. این باشگاه با تعداد هواداری که دارد سرمایه ملی برای کشور محسوب می شود و وزارت ورزش باید در حفظ این سرمایه ملی همت ورزد.

مهاجم پیشین آبی پوشان در خصوص شرایط این تیم در سال 98 بیان داشت: استقلال در این سال بالا و پایین زیاد داشت. افت و خیز زیادی از تیم در سال 98 دیدیم. گاهی این تیم را در اوج می دیدیم و گاهی هم در افت. هرچند روزهای خوب فنی زیادی از تیم دیدیم اما در سال 98 هم مثل خیلی از سالهای گذشته درست وقتی که باید ثمره روزهای خوش را می دیدیم، اتفاقات ناخوشایندی می افتاد که کام هوادار استقلال را تلخ می کرد. امیدوارم در سال 99 شاهد چنین اتفاقاتی برای تیم نباشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پول تنها حلال مسائل نیست، مدیریت ضعیف استقلال شرایط را بحرانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پول تنها حلال مسائل نیست، مدیریت ضعیف استقلال شرایط را بحرانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید