پیش بینی تمهیدات ویژه برای روز طبیعت در سطح شهرستان رفسنجان

به گزارش فدایی داری، خبرنگاران/کرمان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رفسنجان از آمادگی دستگاههای اجرایی شهرستان برای ارائه خدمات بهتر به مردم در روز 13 فروردین (روز طبیعت) اطلاع داد.

پیش بینی تمهیدات ویژه برای روز طبیعت در سطح شهرستان رفسنجان

به گزارش فدایی داری، علی آرمان در حاشیه جلسه هماهنگی روز طبیعت، اظهار کرد: گشت های پلیس راه، اورژانس، راهداری، هلال احمر، منابع طبیعی، آتش نشانی و نیروی انتظامی در مسیرهای منتهی به منطقه ها گردشگری شهرستان مستقر خواهند شد و آماده هدایت و ارائه خدمات به مردم خواهند بود.

وی بیان نمود: امسال نیز مطابق سالهای قبل و در راستای ارائه خدمات به مردم فهیم شهرستان شهرداری ها اقدام به توزیع پاکت های زباله در خروجی شهرها و دریافت آنها در برگشت از منطقه ها گردشگری خواهند نمود و جوایز ارزشمندی نیز پیش بینی شده است.

وی توضیح داد: با توجه به تفاوت شرایط در امسال، تردد ها و حضور مردمی بیشتری برای این روز پیش بینی می گردد که امیدواریم مردم خوب شهرستان با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفر ایمنی برای خود و سایرین رقم بزنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رفسنجان تأکید کرد: حسب اعلام پلیس راه شهرستان در روز طبیعت تردد موتورسیکلت و کامیون در جاده های اصلی ممنوع می باشد و با وانت بارهایی که اقدام به سوار کردن افراد در قسمت بار نمایند برخورد خواهد شد.

آرمان اظهار داشت: به منظور ایجاد ایمنی در تردد ها و حفظ امنیت مردم عزیز شهرستان در مبادی خروجی و ورودی شهررفسنجان ایست و بازرسی نیروی انتظامی مستقر خواهد بود و ضمن کنترل افراد مشکوک با فعالیت مخاطره آمیز احتمالی اشخاصی که سوء مصرفی داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.

معاون فرماندار رفسنجان ادامه داد: به مهمانان روز طبیعت توصیه می گردد از هر گونه پخش زباله در محیط زیست و قطع درختان و صدمه به گیاهان خودداری کرده و مراقبت لازم را هنگام ایجاد آتش و خاموش نمودن کامل آن به عمل آورند و در صورت مشاهده آتش سوزی در مراتع مراتب را با شماره 1504 به منابع طبیعی گزارش نمایند.

وی افزود: با توجه به پیش بینی ترافیک زیاد در انتها روز به مردم عزیز شهرستان توصیه می گردد زمان برگشت خود را مدیریت کرده و از به تاخیر انداختن آن تا پاسی از شب خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیش بینی تمهیدات ویژه برای روز طبیعت در سطح شهرستان رفسنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی تمهیدات ویژه برای روز طبیعت در سطح شهرستان رفسنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید