چلسی 4- 0 اورتون؛ گلباران استاد توسط شاگرد

به گزارش فدایی داری، چلسی امشب با ارائه یک نمایش فوق العاده با 4 گل مهمان خود یعنی اورتون را شکست داد.

چلسی 4- 0 اورتون؛ گلباران استاد توسط شاگرد

به گزارش گروه ورزشی فدایی داری، چلسی امروز از سری مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس در استادیوم استمفورد بریج میزبان اورتون بود در نهایت پیروز شد این تیم را با نتیجه 4-0 شکست دهد تا صندلی خود را در رتبه چهارم جدول تثبیت نموده باشد.

در لحظات ابتدایی بازی، کار متعادل دنبال شد اما در دقیقه 14 این تیم میزبان یعنی چلسی بود که توسط میسون مونت به گل برتری دست یافت. حرکت عالی پدرو از جناح چپ و ارسال خوب او با چرخش فوق العاده ستاره جوان چلسی همراه بود تا گل اول چلسی توسط میسون مونت به ثمر برسد.

حملات چلسی در ادامه نیز پیگیری شد و این تیم چند لحظه بعد از گل اول در آستانه به ثمر رساندن گل دوم توسط ویلیان قرار داشت اما شوت محکم این ستاره برزیلی توسط جردن پیکفورد دفع شد.

شروع طوفانی چلسی در این بازی منجر به گل دوم این تیم در دقیقه 21 شد. روس بارکلی با یک پاس فوق العاده پدرو را در یک موقعیت تک به تک صاحب توپ کرد و این ستاره اسپانیایی نیز پیروز شد با یک ضربه دقیق گل دوم چلسی را به ثمر برساند.

در ادامه نیمه اول نیز چلسی تسلطی نسبی به بازی داشت و چند موقعیت نصفه و نیمه نیز روی دروازه اورتون ایجاد کرد اما بازی در نیمه اول با همان دو گل به سود آبی های لندن سرانجام یافت.

چلسی نیمه دوم را هم طوفانی شروع کرد و در دقیقه 51 این بار توسط ستاره برزیلی خود یعنی ویلیان به گل سوم دست یافت. ویلیان روی یک شوت از پشت محوطه جریمه دقیق دروازه اورتون را برای سومین بار گگردد.

تنها چند لحظه بعد چلسی به گل چهارم دست یافت. ویلیان با یک ارسال دقیق درون محوطه جریمه اورتون اولیویه ژیرو را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز در حالی که کار آسانی در پیش داشت گل چهارم چلسی را به ثمر رساند.

در ادامه بازی اورتون عملکرد بهتری از خود ارائه داد اما نتوانست دروازه چلسی را باز کند تا بازی با همان نتیجه 4-0 سرانجام پیدا کند و چلسی بیش از پیش به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری امیدوار گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چلسی 4- 0 اورتون؛ گلباران استاد توسط شاگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چلسی 4- 0 اورتون؛ گلباران استاد توسط شاگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید