چگونه کیف خود را برای مسافرت به صورت بک پک آماده کنیم؟

به گزارش فدایی داری، میراث آریا/ بدنبال گزارش های بدست آمده، این سوال مطرح می شود که چگونه کیف خود را برای مسافرت به صورت بک پک آماده کنیم؟

چگونه کیف خود را برای مسافرت به صورت بک پک آماده کنیم؟

مسافرت به صورت بک پک می تواند یک روش عالی و مفید برای استراحت و گشت و گذار در قسمت جدیدی از جهان باشد، اما بسکمک از مسافران با بسته بندی نامناسب کوله پشتی سرعت خود را کاهش می دهند و خیلی زود خسته می شوند.

برای شروع مقاله چگونه کیف خود را برای مسافرت به صورت بک پک آماده کنیم؟، یک کوله پشتی بر اساس اندازه وسایلی که سعی دارید همیشه با خود داشته باشید، انتخاب کنید.

اگر اردو می روید حتما یک کیف کیسه خواب تهیه کنید. در آخر، با قرار دادن کوله سنگین تر وسایل به سمت عقب بدن خود، بسته بندی موثری داشته و از کوله های کوچک بسته بندی برای تبدیل وسایل بزرگ به بسته های کوچک استفاده کنید.

اگر اهل پیاده روی با کوله پشتی هستید، یک کیف قاب دار خوش ساخت خریداری کنید، یک کوله پشتی قاب دار خوش ساخت تهیه کنید تا وزن را تحمل کند. کوله پشتی های قاب دار با قاب های آلومینیومی یا پلاستیکی داخلی انتخاب کنید که به شما کمک کند تا شکل خود را حفظ کرده و فشار پشت و شانه های شما را کاهش دهند. آنها همچنین در تثبیت وسایل شما هنگام راه رفتن کار بهتری انجام می دهند که این امر حرکت را بسیار راحت تر می کند.

اگر پرواز می کنید، باید کوله پشتی قاب دار خود را بررسی کنید. آنها معمولا برای محفظه های هواپیما بیش از حد بزرگ هستند و اگر وزن آنها بیش از 22 پوند (10 کیلوگرم) باشد، معمولاً نمی توانید کوله پشتی را در هواپیما بیاورید. برای شروع یک کوله پشتی با کیفیت معمولاً 3-5 پوند (1.4-2.3 کیلوگرم) وزن دارد.

اگر می خواهید اردو بزنید، یک کیف قاب دار با محفظه کیسه خواب دار برای خود تهیه کنید.

وسایل کوهنوردی و کیسه خواب را در کوله پشتی خود قرار دهید. تمام وسایل کوهنوردی خود را داخل کوله پشتی خود قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که فضای کافی دارید سپس مسواک، کیسه خواب، چراغ قوه، فندک، چادر و اجاق قابل حمل مهمترین نکته هستند. برای تهیه بسته بندی غذا، خود را اذیت نکنید مگر اینکه فضای زیادی را در کیف خود داشته باشید. همیشه می توانید در صورت نیاز آنها را در طول راه خریداری کنید.

اگر می توانید چند لباس اضافی در کیف پیاده روی خود نگه دارید. اگر باران می بارد یا در زمین های ناهموار حرکت می کنید و می خواهید در پایان روز لباس کثیف خود را عوض کنید می تواند ایده خوبی باشد.

برای جلوگیری از کشیدگی کمر، سنگین ترین وسایل خود را نزدیک به پشت خود قرار دهید. برای حفظ مرکز ثقل خود و به حداقل رساندن وزن کشیدگی برروی شانه ها، سنگین ترین وسیله خود را در انتهای کوله پشتی، نزدیک به ستون فقرات قرار دهید. سپس، سنگین ترین موارد را اضافه کنید. با بارگذاری جیب های خارجی با کوچکترین و سبک ترین وسایل خود، پر کردن کیف خود را به پایان برسانید.

اگر وسایل سنگین تر خود رادر پشت خود قرار دهید، فشار کمتری به شما وارد می شود. بسته بندی به ترتیب از سنگین ترین و سبک ترین وزن می تواند بطور چشمگیری اندازه سنگینی کیف شما را کاهش دهد.

برای در امان ماندن در خارج از منزل، یک جعبه کوچک کمک های اولیه به همراه داشته باشید. اگر قصد اردو زدن یا پیاده روی را دارید، پارچه ای کوچک یا یک کیف کوچک محکم تهیه کنید و آن را با باند، نوار پزشکی و پماد آنتی بیوتیک پر کنید. اندازهی داروی مسکن بدون نسخه و یک موچین اضافه کنید. اگر در هنگام پیاده روی مستعد ابتلا به تاول هستید، ممکن است بخواهید اندازهی کرم تاول بزنید.

اگر می خواهید کارها را آسان کنید، همیشه می توانید یک جعبه کمک های اولیه خریداری کنید. این کیت ها خیلی گران نیستند.

اگر به چیزی حساسیت دارید، اندازهی آنتی هیستامین تهیه کنید تا در خارج از منزل علائم و درد را با خوردن آن کم کنید.

برای صرفه جویی در فضا، یک بطری آب که روی کیف شما بچسبد تهیه کنید. اگر کاملاً لازم است یک بطری آب به همراه داشته باشید، یک حلقه را در اطراف درب آن قرار دهید. با قلاب گیره، بطری آب خود را به بند کوله خود ببندید. به این ترتیب، شما همیشه می توانید بطری آب خود را بدون اینکه جایی در کیف خود اشغال کنید، روی کوله خود نگه دارید.

در نظر گرفتن یک بطری آب در سفر بسیار مهم است. آنها چندان گران نیستند و شما همیشه می توانید آن را با خود برگردانید.

در صورت اردو زدن، تابه یا قابلمه شما نیز همین موارد اعمال می شود. تکه هایی با حلقه در دسته بگیرید تا بتوانید آنها را با قلاب های گیره به قسمت بیرونی کیف وصل کنید.

کیف خود را وزن کنید تا اطمینان حاصل کنید که کمتر از 20٪ وزن بدن شماست. کوله پشتی ها اغلب می توانند بیش از 14 پوند (بیش از 14 کیلوگرم) وزن داشته باشند، اما این بدان معنا نیست که هر بار باید آن را کامل بسته بندی کنید. وزن کیف شما هرگز نباید بیش از 20٪ وزن بدن شما باشد تا پشت و شانه های شما حفظ شود. اگر کیف شما خیلی سنگین است، ممکن است در نهایت به خود آسیب برسانید یا کمرتان را خسته کنید. هنگامیکه بسته بندی را تمام کردید، کیف خود را روی یک ترازو قرار دهید تا ببینید وزن آن چقدر است.

به عنوان مثال، اگر وزن شما 180 پوند (82 کیلوگرم) است، تا زمان بسته بندی وزن کیف شما باید کمتر از 16 پوند (16 کیلوگرم) باشد.

اگر می خواهید سفری راحت را تجربه کنید از یک کوله پشتی استاندارد استفاده کنید. اگر به یک شهر بزرگ یا مقصد توریستی محبوب سفر می کنید و نمی خواهید دائم نگران کوله خود باشید، از یک کوله پشتی استاندارد استفاده کنید. اگر فضای کافی را می خواهید و کیسه خواب، وسایل آشپزی یا لباس خود را بسته بندی نمی کنید، کوله های معمولی راهی عالی برای حمل وسایل خود هستند. یک کوله پشتی استاندارد بر اساس تعداد محفظه مورد نیاز و چگونگی به نظر رسیدن هنگام پوشیدن انتخاب کنید.

اگر سوار هواپیما می شوید، اگر وزن کوله سفر شما کمتر از 22 پوند (10 کیلوگرم) باشد، می توانید یک کوله پشتی استاندارد در پرواز به همراه داشته باشید. محدودیت های وزن را برای شرکت هواپیمایی خود جستجو کنید. بعضی از حامل ها از نظر وزن وسایل شخصی محدودیت کمی بزرگتر یا کوچکتری دارند.

اگر به خارج از کشور سفر می کنید و نگران سرقت هستید، کیسه ای با زیپ و فلپ مهر و موم شده در بالای آن تهیه کنید. دزدیدن این کیف ها بسیار سخت تر است. اگر واقعا می خواهید آن را ایمن تر کنید، می توانید کوله ای ای با زیپ قفل دار را انتخاب کنید، اگرچه این کیف ها معمولاً گران ترند.

اگر زیاد پیاده روی می کنید کوله پشتی چرخ دار تهیه کنید. اگر می خواهید زیاد روی سطوح آسفالته یا صاف راه بروید، یک کوله پشتی چرخ دار تهیه کنید تا کمرتان را نجات دهد. این یک روش عالی برای آوردن یک آرایه بزرگ با خود بدون خطر خستگی یا جراحت است. بخاطر داشته باشید اگر نمی خواهید توجه دیگران را به خود جلب کنید از این کیف ها اجتناب کنید.

معمولاً می توانید کوله پشتی چرخ دار را به هواپیما بیاورید، اما ابعاد بعضی از کیف ها ممکن است از حد مجاز شرکت هواپیمایی شما باشد. خط مشی شرکت هواپیمایی خود را در مورد اندازه چمدان های دستی جستجو کنید تا تعیین کنید آیا باید کوله پشتی خود را چک کنید یا خیر.

وسایل حساس و الکترونیکی را در محفظه های خارجی قرار دهید. اگر هدفون، عینک آفتابی یا تبلت به همراه دارید، آن ها را در یکی از محفظه های کوچکتر کوله پشتی خود قرار دهید تا از سنگین شدن و خرد شدن آنها جلوگیری شود. وسایل الکترونیکی گران قیمت را در یک کیف بسته بندی کنید یا پیراهنی تمیز به دور آن بپیچید تا خراشیده نشود.

بیشتر کوله پشتی های استاندارد یک محفظه یا کیسه مخصوص لپ تاپ شما دارند. اگر رایانه ای دارید، آن را در قسمت تعیین شده کیف خود قرار دهید. این کیسه ها و محفظه ها معمولاً دارای بالشتک اضافی هستند که برای ایمن نگه داشتن بدنه طراحی شده اند.

شارژر تلفن و یک باتری قابل حمل به همراه داشته باشید. شارژرهای تلفن فضای زیادی را اشغال نمی کنند و ممکن است در فرودگاه به نوعی گران باشند، بنابراین آنها را فراموش نکنید، باتری قابل حمل را خریداری کنید. حتی اگر در خارج از کشور هستید و قصد استفاده از تلفن خود را ندارید، هرگز نمی دانید چه زمانی نیاز به برقراری تماس اضطراری دارید.

اگر به یک کشور خارجی می روید و با زبان آشنایی ندارید، یک فرهنگ لغت ترجمه را در گوشی خود بارگذاری کنید. حداقل یک آداپتور خروجی داشته باشید تا بتوانید تلفن خود را در مواقع ضروری شارژ کنید.

یک قلم و دفترچه یادداشت کوچک بیاورید. هنگام نوشتن آدرس، راهنما یا یادآوری آنها بسیار مفید هستند.

گذرنامه خود را در جیب خود نگه دارید و همه پول خود را در یک کیف خود قرار ندهید. اگر کیف خود را گم کنید یا آن را به سرقت ببرند، پول زیادی از دست خواهید داد.

برای سفرهای کاری و تعطیلات یک کیف سبک تهیه کنید. اگر فقط چند روز سفر می کنید و برای کار یا اوقات فراغت سفر می کنید، نیازی نیست که با پر کردن یک کوله پشتی غول پیکر وزن زیادی را تحمل کنید. برای راحت بودن، از کوله پشتی کوچکتر ساخته شده از ماده سبک استفاده کنید. اگر پرواز می کنید، راحت تر می توانید در زیر جایگاه هواپیمای خود کوله خود را ببندید.

به ندرت با آوردن کوله پشتی سبک به داخل هواپیما به عنوان وسیله شخصی مسئله ای خواهید داشت.

اگر برای کار تجاری سفر می کنید، اطمینان حاصل کنید که کیف سبک شما به اندازه کافی گسترده باشد تا متناسب با لپ تاپ شما باشد. بعضی از کیف های سبک بسیار نازک هستند و عرض لپ تاپ ها معمولاً 13-17 اینچ (33-43 سانتی متر) است.

بسته بندی را تا حد ممکن سبک انجام دهید و فقط آنچه را که نیاز دارید به همراه داشته باشید. هرچه وزن کمتری روی پشت خود ذخیره کنید، بهتر است. هر چیزی را که نیازی ندارید یا می توانید به آن دسترسی پیدا کنید، مانند سشوار، شامپو و داروهای اختکمک را حمل نکنید.

اگر در هتل یا خوابگاه اقامت دارید، فقط 2-3 لباس به همراه داشته باشید.

تعدادی مکعب بسته بندی خریداری کنید. این مکعب ها کیسه های پلاستیکی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که با بیرون آمدن هوا اندازه لباس فضایی را به حداقل می رسانند. لباس های خود را تا کنید و مکعب بسته بندی را پر کنید. سپس، زیپ را مهر و موم کنید. بعد، کیسه را محکم فشار دهید تا هوای اضافی خارج شود. لباس های شما به بسته ای نازک، ضد نفوذ و حمل آسان تبدیل می شود.

منبع: همگردی

به "چگونه کیف خود را برای مسافرت به صورت بک پک آماده کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه کیف خود را برای مسافرت به صورت بک پک آماده کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید