کارگران نیشکر هفت تپه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند

به گزارش فدایی داری، ناصری گفت: برای بهبود شرایط کارکنان نیشکر هفت تپه کارگران این شرکت و خانواده های آن ها از اول آذرماه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند.

کارگران نیشکر هفت تپه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند

به گزارش گروه استان های فدایی داری از اهواز، عبدعلی ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در این خصوص گفت: پس از واریز 2 حقوق معوقه، در پی راهکار هایی برای بهبود شرایط کارگران هفت تپه هستیم و در این جهت به منظور حفظ سلامت و کاهش هزینه های درمانی، کارگران این شرکت و خانواده های آن ها از اول آذرماه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند.

او از تصمیم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای برطرف مشکل بیمه مهر و آبان کارگران هفت تپه قدردانی کرد و اضافه نمود: آذرماه جاری حق بیمه تامین اجتماعی کارگران همزمان با سایر کشت و صنعت ها پرداخت می گردد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ادامه از تمهیدات این شرکت برای رفاه بیشتر کارگران هفت تپه اطلاع داد و اعلام کرد: مسائل و مسائل کارگران هفت تپه مانند سایر کشت و صنعت های نیشکری در اولویت است و برای بهبود شرایط موجود کوشش می کنیم.

ناصری گفت: با پرداخت حقوق معوقه، همت کارگران این مجموعه صنعتی برای بازگشت به شرایط فراوری دوچندان شده و بازسازی قطعات فرسوده، تمیزکاری و تعمیر دستگاه ها گام به گام در حال اجرا است.

این فرد مسئول اظهار امیدواری کرد: با ایجاد همدلی بین همه مسوولان برای برطرف مسائل قدیمی ترین واحد نیشکری ایران، با همت و کوشش کارگران این مجموعه، بار دیگر شاهد رونق فراوری و شکوفایی آن خواهیم بود.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کارگران نیشکر هفت تپه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگران نیشکر هفت تپه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید