کاپیتان استقلال رسما خداحافظی اش را پس گرفت ، واکنش باشگاه به حرف های تازه حسین حسینی

به گزارش فدایی داری، قائم مقام باشگاه استقلال در واکنش به اینکه سید حسین از این تیم خداحافظی نموده، گفت: طی صحبتی که از سوی باشگاه با ایشان انجام گرفت، برداشت باشگاه از حرف های وی خداحافظی نبود.

کاپیتان استقلال رسما خداحافظی اش را پس گرفت ، واکنش باشگاه به حرف های تازه حسین حسینی

به گزارش فدایی داری سید حسین حسینی پس از انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی تازه استقلال، در روز سه شنبه هفته گذشته با انتشار پیامی به طور قطعی خبر از خداحافظی خود از جمع آبی ها داده بود که شب گذشته(دوشنبه)، علی امیری قائم مقام باشگاه استقلال نسبت به این مسئله واکنش نشان داد.

علی امیری در گفت وگو با برنامه فوتبال برتر در خصوص شرایط قرارداد سید حسین حسینی عنوان نمود: آقای حسینی بازیکن بزرگی است و کاپیتان استقلال بوده که برای باشگاه ارزشمند است و هر زمان در فهرست آقای نکونام قرار بگیرد، قطعا باشگاه با او مذاکره خواهد نمود.

قائم مقام باشگاه استقلال در واکنش به اینکه سید حسین از این تیم خداحافظی نموده، گفت: طی صحبتی که از سوی باشگاه با ایشان انجام گرفت، برداشت باشگاه از حرف های وی خداحافظی نبود. ضمن اینکه خود حسینی به باشگاه گفت که بحث من خداحافظی نبود.

امیری در خصوص جدایی این دروازه بان از استقلال اظهار کرد: سید حسین سال ها برای باشگاه استقلال زحمت کشیده و اینکه تمدید نشود و برود، برای او آرزوی موفقیت خواهیم کرد.

این اظهار نظر امیری در حالی صورت گرفته که طبق صحبت های وی، نفرات مدنظر جواد نکونام در تمرین استقلال حاضر هستند که آخرین نفر هم محمدحسین مرادمند بود، اما فعلا خبری از سید حسین حسینی نیست و این کاپیتان فصل گذشته آبی ها شرایط نامشخصی دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کاپیتان استقلال رسما خداحافظی اش را پس گرفت ، واکنش باشگاه به حرف های تازه حسین حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان استقلال رسما خداحافظی اش را پس گرفت ، واکنش باشگاه به حرف های تازه حسین حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید