کمالوند: پاداش یک بازی تیم های وزارت صمت 20 تا 30 درصد کل بودجه ماست، صنعت نفت زمان من حفظ می شد الان آسیایی بود!

به گزارش فدایی داری، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی شد پاداش یک بازی تیم های متعلق به وزارت صمت 20 تا 30 درصد بودجه کل این باشگاه است.

کمالوند: پاداش یک بازی تیم های وزارت صمت 20 تا 30 درصد کل بودجه ماست، صنعت نفت زمان من حفظ می شد الان آسیایی بود!

به گزارش خبرنگار فدایی داری از آبادان، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از ملاقات نفت مسجدسلیمان مقابل صنعت نفت آبادان گفت: از بازگشت به سرزمینی که خانوادگی به آن تعلق داریم، بسیار خوشحالم و حس بسیار خوبی دارم. فقط خدا می داند وقتی به آبادان می آیم، چقدر حس خوبی می گیرم. خوشبختانه سالی که در صنعت نفت حضور داشتم، خاطرات بسیار خوبی در کنار مردم خوب آبادان رقم زدیم و تیم بسیار خوبی داشتیم. ان شاءالله صنعت نفت همواره در اوج باشد تا مردم آبادان از داشتن چنین تیمی لذت ببرند. تقدیر بار دیگر، ما را به جایی آورد که خیلی به آن علاقه داریم و امیدوارم دو تیم بازی خیلی خوبی ارائه نمایند.

وی با اشاره به مسائل اقتصادی صنعت نفت و نفت MIS خاطر نشان کرد: دو تیم به شهرهای مظلومی تعلق دارند که سرمایه و پول کشور از آنجا تأمین می گردد، اما چیزی به خودشان نمی رسد. بر خلاف تیم های وزارت صمت که پاداش یک بازی آنها، 20 تا 30 درصد بودجه ماست. فوتبال متعلق به مسجدسلیمان و آبادان است، اما نفتی ها مظلوم ترین تیم های لیگ برتر هستند. فوتبال تنها خواسته مردم این دو شهر است و آنها تیم های خود را عاشقانه دوست دارند. امیدوارم عدالت در تقسیم منابع به گونه ای باشد که دو تیم از این مظلومیت خارج شوند و به حق واقعی خود برسند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تمجید از همتای خود در صنعت نفت آبادان توضیح داد: منصوریان زحمات زیادی برای صنعت نفت کشیده است و می دانم چه کار سختی دارد. 70 تا 80 درصد صنعت نفت همچون نفت مسجدسلیمان تغییر نموده است و با مسائلی دست و پنجه نرم می نماید. امیدوارم مردم آبادان مانند همواره از صنعت نفت حمایت نمایند و اجازه دهند منصوریان کارش را انجام دهد تا تیم نتیجه خوبی بگیرد.

کمالوند با بیان اینکه شاگردانش فرایند رو به رشدی تا هفته سیزدهم داشته اند، گفت: تنها بازی ضعیف ما در هفته های گذشته مقابل گل گهر بود که عوامل بیرونی در آن دخالت داشت. زمین مسابقه خیلی نامساعد بود و نمی شد روی زمین بازی کرد. بعلاوه پنج شش مهره اصلی خود را در اختیار نداشتیم. امیدوارم تا نیم فصل نتایج خوبی بگیریم و با همفکری با مدیران باشگاه بتوانیم نفت را تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه صنعت نفت به زمان احتیاج دارد، اعلام نمود: از زمانی که در صنعت نفت بودم تا به امروز، سرمربی این تیم هیچ وقت برای سال دوم در صنعت نفت نماند و مربی و ساختار تغییر نموده است. اگر همان تیم صنعت نفت حفظ می شد، امروز یکی از تیم های آسیایی کشور بود. از منصوریان حمایت کنید تا برای اولین بار، او مربی صنعت نفت باشد که برای سال دوم در تیم می ماند. صنعت نفت تیم خوبی است و در نیم فصل دوم بهتر از این هم می گردد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه علاقه ای به فوتبال تدافعی ندارد، یادآور شد: کوشش می کنیم نمایشی هجومی مقابل صنعت نفت ارائه کنیم. حریف تیم خوبی است و فکر می کنم بازی جذابی از آب دربیاید. از اینکه نمی توانم طرفداران خوب صنعت نفت را از نزدیک ببینم، خیلی خیلی ناراحت هستم و دلم برای آنها خیلی تنگ شده است.

کمالوند در خصوص غایبان نفت مسجدسلیمان برابر شاگردان علیرضا منصوریان گفت: از هفته چهارم یا پنجم، سه یا چهار بازیکن خود را در هر مسابقه در اختیار نداشتیم. شرایط ما نسبت به گذشته بهتر است، اما باز هم چند بازیکن را در اختیار نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمالوند: پاداش یک بازی تیم های وزارت صمت 20 تا 30 درصد کل بودجه ماست، صنعت نفت زمان من حفظ می شد الان آسیایی بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: پاداش یک بازی تیم های وزارت صمت 20 تا 30 درصد کل بودجه ماست، صنعت نفت زمان من حفظ می شد الان آسیایی بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید