2450 میلیارد تومان اوراق مشارکت شهرداری تهران منتشر شد

به گزارش فدایی داری، تهران (پانا) - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از دریافت مجوز انتشار و فروش اوراق مشارکت سال 1400 سهمیه شهرداری تهران به مبلغ 2،450 میلیارد تومان اطلاع داد.

2450 میلیارد تومان اوراق مشارکت شهرداری تهران منتشر شد

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سیدمجتبی شفیعی در تشریح این خبر گفت: با بهره گیری از ظرفیت های بودجه کل کشور در انتشار اوراق مشارکت و تامین اقتصادی پروژه های شهری به ویژه پروژه های حوزه حمل و نقل و ترافیک، شهرداری تهران پیروز به اخذ مجوز انتشار و فروش اوراق مشارکت به مبلغ 2،450 میلیارد تومان شد.

وی اضافه کرد: از این اندازه، مبلغ 1،500 میلیارد تومان جهت تکمیل و توسعه خطوط متروی تهران می باشد که پیش بینی می شود احداث بخشی از راستا و ایستگاه های به جامانده خطوط 6 و 7 مترو و بعلاوه، بخشی از توسعه غربی خط 4 مترو تا جنت آباد با استفاده از منابع مذکور صورت پذیرد.

معاون شهردار تهران توضیح داد: 700 میلیارد تومان دیگر نیز به منظور توسعه ناوگان اتوبوسرانی اختصاص یافته که جهت تامین بخشی از منابع مورد احتیاج ورود و بکارگیری 1000 دستگاه اتوبوسِ برنامه ریزی شده در سال آینده به مصرف خواهد رسید.

شفیعی اضافه کرد: 250 میلیارد تومان مابقی نیز با هدف بازآفرینی محدوده پیرامونی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "2450 میلیارد تومان اوراق مشارکت شهرداری تهران منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2450 میلیارد تومان اوراق مشارکت شهرداری تهران منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید