آمار ترسناک مهاجم برزیلی پرسپولیس

به گزارش فدایی داری، باشگاه پرسپولیس سرآمد جذب بازیکن ناکارآمد خارجی بوده و معمولا بیشترین ضرر را در جذب بازیکن خارجی دیده است. برای مثال سرخپوشان امسال در ابتدای فصل ابتدا لوکادیا و سپس شیخ دیاباته را جذب کردند. دیاباته که در بدو ورود از آمادگی به دور بود و سپس دوبار از از ناحیه کشاله ران پا دچار آسیب دیدگی شد تا مسابقات زیادی را به همین علت از دست بدهد.

آمار ترسناک مهاجم برزیلی پرسپولیس

لوکادیا هم تنها یک روز قبل از دربی و تنها پس از 9 بازی ایران را ترک کرد و به کشورش بازگشت تا دست گل محمدی دوباره خالی بماند. وحدت هنانوف دیگر خارجی سرخپوشان بود که امسال نتوانسته جایگاه ثابتی را در ترکیب پرسپولیس برای خود پیدا کند.

با این حال لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی به جمع سرخپوشان اضافه شد و یحیی گل محمدی امیدوار است تا این بازیکن بتواند طلسم خارجی ها را بشکند و به مهره موثری برای پرسپولیس تبدیل شود، اما آماری از این بازیکن وجود دارد که پرسپولیسی ها را نگران می کند.

پریرا که از گامبا اوساکا ژاپن به جمع سرخپوشان اضافه شده، در فصول اخیر همیشه مقطعی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده و در بخش زیادی از لیگ غایب بوده است. او سال گذشته در بیش از 10 بازی متوالی را در لیگ ژاپن غایب بوده است.

در فصل 2021 هم او 13 بازی متوالی پایانی فصل را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داد. فصل قبل از آن نیز او در 5 بازی پایانی لیگ به دلیل فسخ قراردادش بازی نکرد.

سال 2018 هم پریرا در بیشتر بازی ها غایب بود. او ابتدای فصل را به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر غایب بود و پنج بازی را از دست داد. پس از آن هم در میانه فصثل او 6 بازی متوالی در فهرست تیمش جایی نداشت. او اواخر فصل را هم به دلیل کشیدگی عضله ران از دست داد تا شرایط برای او چندان خوب پیش نرود.

با این حال او امیدوار است در پرسپولیس و در سن 31 سالگی احیا شود تا بتواند به مهره موثری برای یحیی گل محمدی و تیمش تبدیل شود.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "آمار ترسناک مهاجم برزیلی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار ترسناک مهاجم برزیلی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید