اطلاعات جدیدی از بازی رایگان دیویژن منتشر شد؛ بتل رویال به سبک تارکوف

به گزارش فدایی داری، هنوز اطلاعات زیادی از بازی دیویژن: هارتلند (The Division Heartland) منتشر نشده است. با این حال تنها چیزی که یوبیسافت (Ubisoft) از این بازی اعلام نموده، رایگان بودن آن است. به علت اینکه از مجموعه دیویژن است قطعا شوتر خواهد بود. بعلاوه اعلام شده که این بازی در ماه مارچ سال 2023 عرضه خواهد شد.

اطلاعات جدیدی از بازی رایگان دیویژن منتشر شد؛ بتل رویال به سبک تارکوف

یوبیسافت در این مدت جلسات پرسش و پاسخ زیادی را برگزار نموده است. پس محتمل است که تاریخ عرضه هارتلند زودتر از زمانی که اعلام شده است، باشد.

طبق چیزی که تا الان اعلام شده است، این بازی دو حالت دارد. یکی حالت طوفان (Storm) که به شکل بازیکن علیه بازیکن علیه سیستم (PvPvE) است. دیگری حالت استخراج (Excrusion) که به حالت بازیکن علیه سیستم (PvE) است. در اصل حالت استخراج شما را برای حالت طوفان آماده خواهد نمود.

همان طور که گفته شد، استخراج حالتی تمرینی دارد. شما به همراه دوستان خود در نقشه ها گشته و برای حالت طوفان آماده می شوید. دشمن شما هم هوش مصنوعی خواهد بود. به همین علت چندان سخت نیست. شما در دنیای بازی هارتلند به نام نهر نقره ای (Silver Creek) خواهید گشت. در توضیحی که برای این حالت منتشر شده، نوشته شده: در کنار دوستان خود برای طوفانی که قرار است بیاید آماده شوید.

بخش اصلی بازی هارتلند، قسمت طوفان است. جایی که بازیکنان تجربه ای نسبتا مشابه با Escape From Tarkov خواهند داشت. هدف از این بخش دوام آوردن، غارت و گشت و گذار در نهر نقره ای است.

نهر نقره ای

نهر نقره ای یک دنیای دنیا باز با فرصت های بسیار زیاد است. این محیط به شدت بزرگ بوده و در آن گازهای ویروسی پخش شده اند. نکته اینجاست که این گازها به صورت کاملا رندوم حرکت می نمایند. برخلاف چیزی که در سبک بتل رویال وجود دارد. بازیکنان تنها با ساخت ماسک های مخصوص می توانند در این گازها آسیب نبینند.

سیستم غارت هم در این بازی رده بندی مختلف دارد. چیزی مانند شماره های قبلی دیویژن که شاهد خاکستری، سبز، آبی، بنفش و طلایی بودیم. بعلاوه در بازی تعداد زیادی Strategic Homeland Division Beacons وجود دارد که در آن بازیکنان می توان وسایل خود را ارتقاء دهند. چیزهای بسیاری در این مکان ها وجود دارد.

مرکز فرماندهی (Base of Operation)

مرکز فرماندهی در پیشت یخ زده متروکه واقع شده است. شما در آنجا می توانید بار خود را کاملا تغییر داده و در پی لابی های مختلف بگردید. حتی در آنجا می توانید وسایل خود را ارتقاء داده و اسلحه های مختلف را خریداری کنید.

در مرکز فرماندهی جایی برای فعا کردن پروژه ها (Projects) وجود دارد. این پروژه ها مأموریت های هفتگی و حتی روزانده هستند. کامل کردن این ها به شما امتیاز بیشتری خواهد داد.

یکی از امکانات جالب مرکز فرماندهی وجود حالت آرکید است. این بخش آرکید حاوی بازی های قبلی یوبیسافت مثل برای افتخار (For Honor)، جاست دنس (Just Dance) و نمونه های دیگر است. البته هنوز معین نیست که این ها به عنوان مینی گیم قابل بازی هستند یا نه.

در مرکز فرماندهی شما می توانید اسلحه ها و وسایل آمادگی (Prep Items) را ارتقاء دهید. وسایل آمادگی کاملا معین هستند. شما به این ها برای رجحان در مبارزات احتیاج خواهید داشت. تا الان چند نمونه از این ها معرفی شده اند.

  • Insertion Point - به شما اجازه می دهد تا یک منطقه خاص را برای ورود انتخاب کنید.
  • Stash Box - شما می توانید از این ها برای ذخیره و استفاده از مواد مختلف بهره ببرید.
  • Buff Tower - کاربرد آن هنوز معین نیست.
  • Extractor Pod - کاربرد آن هنوز معین نیست.

کلاس ها و کاراکترها

در حال حاضر 6 کاراکتر مختلف در دیویژن: هارتلند حضور دارند. 3 مرد و 3 زن. هر کدام از لحاظ ظاهری باهم تفاوت زیادی داشته ولی از لحاظ کاربردی تفاوت چندانی ندارند. با این حال 3 کلاس مختلف از هر کاراکتر وجود دارد که باید از میان آن ها انتخاب کنید.

متخصص سلاح (Weapon Expert)

  • قابلیت خاص او Tracking Shot است. با این کار او دشمنان را پس از شلیک نشانه گذاری می نماید. بعلاوه Shared Armor Kit دارد. وسیله ای که با آن زره هم تیمیان را بازسازی خواهد نمود.
  • نکته مثبت: Covert Armor

پزشک (Medic)

  • قابلیت خاص او درمان است. او می تواند پس از مدتی خود را درمان نموده و دیگران را هم درمان کند.
  • نکته مثبت: Covert Melee

متخصص بقا (Survivalist)

  • قابلیت خاص او شناسایی محل غارت است. او می تواند چیزهای موجود برای غارت را نشانه گذاری کند.
  • نکته مثبت: Covert Cover

مانند دیویژن های قبلی هارتلند هم دشمنان با هوش مصنوعی دارد. نام این دشمنان Vultures است. تا الان هم 6 عدد از آن ها شناسایی شده و هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. با این حال هنوز اطلاعاتی از آن ها منتشر نشده است.

هنوز تاریخ عرضه رسمی برای هارتلند منتشر نشده است. با این حال ساخت این بازی همچنان ادامه داشته و یوبیسافت به زودی از آن به طور کامل پرده برداری خواهد نمود.

منبع: Xfire.com

نکته: تصاویر مطلب همگی از دیویژن 2 هستند.
منبع: دیجیکالا مگ

به "اطلاعات جدیدی از بازی رایگان دیویژن منتشر شد؛ بتل رویال به سبک تارکوف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعات جدیدی از بازی رایگان دیویژن منتشر شد؛ بتل رویال به سبک تارکوف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید