اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38

به گزارش فدایی داری، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 23 خرداد در ملاقات صمیمی با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.

اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38

به گزارش گروه فرهنگی خرگزاری دانشجو، مهندس سعید اوحدی در ملاقاتی که 90 دقیقه به طول انجامید توضیحاتی در خصوص شرایط بودجه ایثارگران در قانون بودجه سال 1400، اقدامات و حمایت های دولت به ویژه سازمان برنامه و بودجه و پشتیبانی مجلس یازدهم از بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع این جانبازان اظهار داشت: درخصوص معوقات ماده 38، احکام جانبازان بزرگوار تحت پوشش باید به وسیله ستاد کل نیرو های مسلح صادر می شد که این احکام هفته گذشته، از سوی ستاد کل نیرو های مسلح در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاده شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت تنظیم و تلفیق این احکام و حجم آنها، تأکید کرد: حداکثر تا خاتمه مردادماه معوقات ماده 38 به عزیزانی که مشمول این ماده نهاده شده اند پرداخت خواهد شد.

در ادامه این نشست صمیمی، جانبازان سؤالاتی در خصوص بند (ز) تبصره 7 قانون بودجه 1400، موضوع واگذاری خودرو به صورت اقساطی، تسهیلات مسکن و ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و بعلاوه حق پرستاری مطرح کردند که رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحات و پاسخ های لازم را به این عزیزان ارائه کرد.

لازم به ذکر است، صبح امروز تعدادی از جانبازان گرانقدری که تحت پوشش ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نهاده شده اند، به منظور اطلاع از چگونگی پرداخت معوقات خود در ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع و خواهان ملاقات با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بودند که مهندس اوحدی به محض اطلاع از حضور جانبازان و خاتمه همایش سراسری تجلیل از دختران شاهد و ایثارگر، با این عزیزان ملاقات و مصاحبه کرد.

جانبازان حاضر در این نشست ضمن ابراز محبت و تشکر از رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، پشتیبانی خود را از سیاست ها و رویکرد جهادی بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38" امتیاز دهید

1 کاربر به "اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید