انیمیشن پابجی به وسیله نت فلیکس ساخته خواهد شد

به گزارش فدایی داری، در پی ساخت انیمیشن های سریالی مختلف بر اساس بازی های ویدیویی، به لطف نتفلیکس قرار است پابجی (PUBG) هم صاحب انیمیشنی برای خود گردد.

انیمیشن پابجی به وسیله نت فلیکس ساخته خواهد شد

چند روز پیش شرکت Krafton به صورت رسمی اعلام نمود که انیمیشن سریالی بازی محبوب PUBG قرار است به وسیله نتفلیکس ساخته گردد. نکته مهم این است که آدی شانکر (Adi Shankar) وظیفه تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. شانکار تهیه کننده انیمیشن پیروز و تحسین شده کسلوانیا هم بوده است. البته، شانکر روی برخی از دیگر آثار انیمیشنی نتفلیکس که بر اساس بازی ها ساخته شده اند، کار نموده است.

البته، ما در حال حاضر جزئیات زیادی از این انیمیشن نمی دانیم و معین نیست که قرار است چگونه باشد. خارج از تأیید رسمی ساخت این انیمیشن، چیز بیشتری در حال حاضر اعلام نشده است. البته، این اولین باری نیست که می شنویم شرکت Krafton علاقه دارد تا دنیا پابجی و داستان پس زمینه آن را توسعه دهد. در واقع، آن ها در این چند سال اخیر برای رسیدن به این هدف کوشش نموده اند. با این حال، در گذشته اعلام شده بود که علاوه بر خود بازی پابجی این هدف به وسیله آثار دیگر مرتبط با پابجی هم ادامه خواهد داشت. این انیمیشن هم می تواند فرصت مناسبی باشد که هم زمینه سازی هایی برای دنیا این بازی ایجاد کند و هم مخاطبان بیشتری را به سوی پابجی بکشاند.

با وجود اطلاعات کم درباره این پروژه، تهیه کننده سریال انیمیشنی پابجی در بخشی از بیانیه خبری خود اعلام نمود که منتظریم تا به همه نشان دهیم که برنده شدن چگونه به نظر خواهد رسید. برای توصیف این موضوع، او از عبارت انگلیسی Winner winner chicken dinner! استفاده نموده است که هواداران پابجی هم با آن آشنا هستند و پس از هر دور بازی برای برنده نشان داده می گردد. این می تواند به معنای این باشد که به احتمال زیاد انیمیشن پابجی هم مانند بازی اصلی دارای مضمون بتل رویال خواهد بود. البته، این یک حدس و گمان است و هیچ جزییاتی دقیقی از چگونگی این پروژه اعلام نشده است.

با وجود که شانکر در این پروژه نقش مهمی خواهد داشت، به نظر می رسد که فارغ از اینکه پروژه درباره چه چیزی باشد، کاملا در آن سکانس های اکشن خواهیم دید. علاوه بر انیمیشن سریالی کسلوانیا، مدتی پیش اعلام شد که شانکر با همکاری نتفلیکس و یوبی سافت روی انیمیشن Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix کار کند که در واقع بر اساس بسته الحاقی بلاد دراگون بازی فار کرای ساخته خواهد شد. البته، این انیمیشن قرار است درباره شخصیت جدیدی به نام کاپیتان لیزرهاوک باشد.

هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ احتمالی پخش پروژه انیمیشن پابجی اعلام نشده است و برای اطلاعات بیشتر همچنان باید صبر کنیم. نظر شما چیست؟ آیا به آینده این پروژه امیدوار هستید؟

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ

به "انیمیشن پابجی به وسیله نت فلیکس ساخته خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انیمیشن پابجی به وسیله نت فلیکس ساخته خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید